Дівчата, може хтось знає точно, які потрібні документи на оформлення декрету в соцбезі? Просто не можу додзвонитися...
Мотылек• 19 апреля 2016
Ответ дляJenny78
не можу вже другий день додзвонитися
так не туда звоните,видимо.
Клептоманка• 19 апреля 2016
Это вы имеете ввиду выправить в до 3 лет?
в нас надбно паспорт и индификациооный (оригинал р ксерокс )свидетельств о рождении (оригинальный и ксерокс )и письмо с банка и карточка и все
Ответ дляkisjana
Паспорт, код, свідоцтво про шлюб, свід-во про народження дитини, реквізити банку картки соц виплат, довідка з соц захисту за місцем реєстрації батька про те, що він не отримує соц виплати. Також копії цих документів і папку на зав´язках.
мені потрібно на декрет в 30 тижднів вагітності
Клептоманка• 19 апреля 2016
Ответ дляJenny78
Тогда я не знаю. так как я работала
Флюорография гуся• 19 апреля 2016
Ответ дляJenny78
є ще таке - соціальне забезпечення
тогда пишите ’соцзаб’