Доброго дня. Дуже шукаю б/у самокат Макси Мікро. Бажано Макси, але можемо розглянути і Мікро Міні.
Аналоги не цікавлять.
Зараз новий коштує майже 3000 грн., тому дуже хочеться купити б/у, але справний та функціональний.
Оголошень практично немає. Можливо хтось знає де можна купити?
Аналоги не цікавлять.
АгатаХристя• 10 мая 2016
У мене є бу міні мікро, купили зараз максі мікро,так як з міні виросли,але поки не продаю., можливо ще надумаю продати., але я якось тижні 2 тому бачила бу міні мікро в продажі тут , декілька штук було,пошукайте, а от максі мікро нереально знайти, сама шукала бу,так і не знайшла,купила новий
Ответ дляАгатаХристя
Є інколи міні мікро, але їх забирають швидко. Я не встигла жодний забрати перша.
Якщо ви вдруг надумаєте продавати міні, то дайте знати, будь ласка. Я би з радістю розглянула варіант :)
Тра Ля Ля• 10 мая 2016
я искренне не понимаю в чем принципиальность....
дочка отьездила на аналоге эксполоуер , сейчас купили скутер как то там
с нами катается братик у него оригинальный- ездят одинаково
Ответ дляТра Ля Ля
Тобто, в скутера такий же принцип руху як і в мікро? А що ви можете по якості сказати? Якщо вам є з чим зрівняти, то розкажіть, будь ласка.
Звичайно скутер більш доступний в ціновому плані.
Тра Ля Ля• 10 мая 2016
Ответ дляelle3girl
конечно, наклон руля и в микро и в скутере (экслоуре) одинаковые
вот такой мы откатали 2 года постоянного пользования , довольны- как слоны )))) сейчас он низкий нам- купили скутер
Тра Ля Ля• 10 мая 2016
Ответ дляelle3girl
Дайте, будь ласочка, посилання на максі, який купили зараз?
сколько Вашему ребенку?
Тра Ля Ля• 10 мая 2016
Ответ дляelle3girl
Я прочитала що він до 25 кг. В нас вага дозволяє.. Чи треба ще й зріст враховувати?
конечно ))) основное - это рост ( докуда будет ручка )