Выручалка• 10 мая 2016
Паркет в хрущовці. Ціна
Маємо хрущовку 60 кв м (не рівна підлога, шкафи криво стоять), хочемо зірвати паркет і постелити щось інше. Моживо хтось знаю приблизну ціну в скільки це обійдеться вирівнення підлоги і постелити щось економічне, щоб не скрипіло?
Привіт)
хочу порекомендувати майстрів що вирівняють підлогу та посталеть вам крутий паркет і не буде скрипіти...)це навіть смішно....)
головне що дуже низькі ціни...тому що від мене...)Ми власне виробництво)
Зроблю гарну скидку...і зараз навіть ленолеум дорожче коштує...чим паркет у нас..)
Якщо цікавить....пишіть у приват))
Прикріпила фото...)
Якщо цікавить....пишіть у приват))
Прикріпила фото...)