Лиленок• 11 мая 2016

Дорогі львівяни! Потребую вашої допомоги.

Колись, ще восени, я заводила істеричну темку з приводу того, що мої хороші друзі з активною проукраїнською позицією, волонтери і, за сумісництвом, давні користувачі кідстафа з кришталево чистою репутацією шукають квартиру у Львові і наштовхуються на стіну неприйняття та недовіри в зв"язку з тим, що мають донецьку реєстрацію.
Ну що скажеш - еволюція не стоїть на місці і зробила новий виток, але так низенько...
Квартира, яку вони знайшли з великим трудом, продалась. Їм великодушно дозволили пожити до закінчення навчального року, після чого мусять покинути приміщення.
Мушу звернутись до вас. Вас багато, серед вас багато людей без козирних вавко в голові. Маєте контакти, маєте можливість, маєте бажання здати свою затишну 1-2к квартиру у Львові - не проходьте повз порядних винаймачів.
Дівчинка навяається в школі ім. Соломії Крушельницької, талановита маленька скрипалька. Квартира недалеко від цієї школи буде просто безцінною знахідкою і поверне людям віру в людей, а може й в дива.
Aleksakievua• 11 мая 2016
В топ. Удачи в поисках.
автор Лиленок • 11 мая 2016
Ответ дляAleksakievua
В топ. Удачи в поисках.
Дякую!
Курочка-наседка• 11 мая 2016
Якби Івано-Франківськ - з радістю б допомогла.
ОйЙой• 11 мая 2016
Ответ дляКурочка-наседка
Курочка-наседка• 11 мая 2016
Ответ дляЛиленок
Дякую!
А до волонтерської спільноти Львова пробували звертатись? Не думаю, що зараз проблема
Кумушка• 11 мая 2016
Через прописку не здають?
matyakaslova• 11 мая 2016
Подниму !
автор Лиленок • 11 мая 2016
Ответ дляКурочка-наседка
Це перше, що було зроблено. Але волонтерська спільнота Львова не володіє нерухомістю, нажаль.
ПешитеБесАшипок• 11 мая 2016
Поддержу тему!
автор Лиленок • 11 мая 2016
Ответ дляКумушка
Через прописку не здають?
Так, це головна причина відмов. Або пропонують відверті свинарники за завищеною ціною.
Курочка-наседка• 11 мая 2016
Ответ дляЛиленок
Не володіє, але чисто людські зв’язки і рекомендації ніхто не відміняв. може у когось в оточенні є люди, які здають? Сарафанне радіо - хороша штука)
автор Лиленок • 11 мая 2016
Ответ дляКурочка-наседка
На нього, як бачите, і розраховуємо.
Кондуктор трамвая• 11 мая 2016
Ответ дляЛиленок
справды, дуже шкода.

та орендодавцыв можна зрозумыти. у кожного другого там родич чи близький в ато((((
Оксаночка 5• 11 мая 2016
Подниму.. попробуй те вечером продублировать
Проработник• 11 мая 2016
Успешных поисков вам
Ksenia3• 11 мая 2016
Успешных и быстрых поисков !
Подниму тему
КликОЛЬКА• 11 мая 2016
И я поддержу, пожалуй. Автор, удачи в поисках.
Альфочка88• 11 мая 2016
Желаю удачи в поисках.
автор Лиленок • 11 мая 2016
Ответ дляКондуктор трамвая
справды, дуже шкода.

Я не можу зрозуміти. Особливо, якщо врахувати той факт, що вона, можливо, саме їхньому родичу або другу життя врятувала в АТО.
ОйЙой• 11 мая 2016
Топ
Царевна в уггах• 11 мая 2016
А Ви звертались на місцевий форум? Тамтешні кумасі можуть все:)
автор Лиленок • 11 мая 2016
Ответ дляЦаревна в уггах
Я не дуже знаюсь на львівських інтернет-посиденьках) Тому прийшла за допомогою до львівських розумниць :)