пышка_мышка• 11 мая 2016

Дніпропетровськ таксі

Скільки коштує таксі з міжнародного аеропорту на залізничний вокзал?
1) нормальна ціна (по лічильнику)
2) якщо брати прямо там, терміново
дякую

п.с. потрібно дізнатися, чи встигну з літака на поїзд, у Дніпропетровську ніколи не була, гугл каже 16 км їхати (28 хв)
буду вдячна за реальні цифри
Нога на ногу• 11 мая 2016
28 мин это если нет пробок.... По стоимости, можно просчитать на сайте такси. Но , думаю не больше 80 грн
ОйЙой• 11 мая 2016
В какое время ехать будете? Гривен 100 будет стоить. Позвоните 0503610111, это одна из служб такси, узнаете стоимость
автор пышка_мышка • 11 мая 2016
Ответ дляНога на ногу
вечірком буду їхати...є година між прибуттям літака і потягом
стрьомно
автор пышка_мышка • 11 мая 2016
Ответ дляОйЙой
близько 22ої год приліт
Златка 07• 11 мая 2016
Позвоните 239, перезванивают, сразу скажут стоимость проезда, у них реально нормальные цены и быстрая подача машины, в последнее время только этой службой и пользуемся
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 11 мая 2016
послушаю, тоже скоро в Днепр ехать
автор пышка_мышка • 11 мая 2016
Ответ дляЗлатка 07
дякую, але чи реально прямо з аеропорта одразу замовити машину і втигнути на потяг? воно ж поки домчить, і поки на вокзал - всього є 1 година

чи можливо замовляти наперед? наприклад, 25го числа о 21.30 хочу машину? а як завтикають? буду в іншій державі, передзвонити і нагадати про себе не зможу
Прыг-скок• 11 мая 2016
В 10 ку звоните)
Муж мой вас отвещет.гривен 100 с вокзала в аэропорт
автор пышка_мышка • 11 мая 2016
Ответ дляПрыг-скок
В 10 ку звоните)
перепрошую, куди звонити?
’в 10 ку’ - це що?
Liik• 11 мая 2016
Ответ дляОйЙой
Да, они лучшие, единственные, кто никогда не подводил.
Гривен 80-100, но завтсит от времени суток. Ночью и за 20-25 минут, днем минут 40, а в час-пик - еще дольше, т.к. почти весь город проехать надо!
Liik• 11 мая 2016
Хотя в аэропорту часто такси стоят!
Но если будете щаказывать - радио-такси 0503610111, еще раз повторюсь, для меня - только они не подводили!