Петриківна• вчера в 18:59
Поставили коронки на зуби ще в листопаді, досі ясна кровоточать і біль
Біль в яснах між 5 і 6 зубом
І наче припухші ясна
4.5.6.7 зуб це керамічні коронки ставили в листопаді 2025 року
І наче припухші ясна
Петриківна
• вчера в 19:01
Саме проблема з яснами біля щоки
(На підгебінні все ок, нічого не турбує)
Нижні зуби також ставив цей лікар- все норм з ними
А тут якась паніка.. я чекаю з листопада, мажу метрогіл дента- нічого не покращується
Іригатором як чищу саме ту зону то кровоточить
Інші зони не кровоточать
Петриківна
• вчера в 19:04
Для порівняння
Це коронки з іншого боку щелепи- тут мене нічого не турбує
Ясна не боліли і не болять
Петриківна
• вчера в 19:04
Ответ дляЖонДуан
А он что говорит?
Він виїхав за кордон
А я знаю тут є лікарі стоматологи
Може вони по фото глянуть
Бо я вже ніч не сплю, накручую себе(
А я знаю тут є лікарі стоматологи
Може вони по фото глянуть
Бо я вже ніч не сплю, накручую себе(
ЖонДуан• вчера в 19:06
Ответ дляПетриківна
Він виїхав за кордон
А я знаю тут є лікарі стоматологи
Може вони по фото глянуть
Бо я вже ніч не сплю, накручую себе(
А я знаю тут є лікарі стоматологи
Може вони по фото глянуть
Бо я вже ніч не сплю, накручую себе(
Странно, что вы столько времени не сходили к врачу. Ясно, что это ненормально. Идет воспаление.
Петриківна
• вчера в 19:07
Ответ дляЖонДуан
До якого лікаря потрібно йти?
Парадантолога?
ЖонДуан• вчера в 19:09
Ответ дляПетриківна
До якого лікаря потрібно йти?
Парадантолога?
Этого я уже не скажу. Идите к стоматологу и пусть говорят что делать.
Астановитесь• вчера в 19:11
Ответ дляПетриківна
До якого лікаря потрібно йти?
Парадантолога?
возможно, у вас вокруг полоса вокруг зуба. может ві сами травмируете постоянно ирригатором? или пластику десны сделать к хирургу
Скіфська пектораль• вчера в 19:14
Може заглибоко посадили і ясна травмуються, може перевантаження по прикусу саме на тій стороні. З листопада ясна вже б мали адаптуватись. Йдіть до іншого лікаря, може модна трохи край коронки підкорегувати..
Грабля• вчера в 19:14
Солью пополощите чайная ложка на стакан теплой воды . Если не пройдет за пару дней к врачу
Петриківна
• вчера в 19:51
Ответ дляAlex_Kri
По фото нельзя сказать. Надо смотреть контактные пункты, краевое прилегание, распределение нагрузки
Це ж не може бути запалення в середині зуба? Бо до листопада все було чудово