Подскажите, пожалуйста, может кто-то в курсе: необходима ли замена техпаспорта авто при смене места жительства? Возможно кто-то и проходил данную процедуру? Если речь идет об одном городе и одном районе?
Заранее спасибо!
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 7 вересня 1998 р. N 1388
Київ
Про затвердження Правил державної реєстрації та обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів та мотоколясок
Перереєстрація транспортних засобів
35. Перереєстрація транспортних засобів проводиться у разі зміни їх власника, місця стоянки, місцезнаходження або найменування власника - юридичної особи, місця проживання або прізвища, імені чи по батькові фізичної особи, яка є власником транспортного засобу, а також кольору, марки або моделі транспортного засобу внаслідок переобладнання чи заміни двигуна або кузова, інших складових частин, що мають ідентифікаційні номери.
П О С Т А Н О В А
від 7 вересня 1998 р. N 1388
Київ
Перереєстрація транспортних засобів
по закону замена техпаспорта требуется ’...при смене места проживания...владельца ТС’, а ЗУ ’Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні’, говорит, шо это самое место жительства - ’адміністративно-територіальна одиниця, на території якої особа проживає строком понад шість місяців на рік’, а в свою очередь, ’адміністративно-територіальна одиниця’ — частина території країни, що має місцеву адміністрацію — управління.. Т.е. смены места жительства при смене адреса в данном случае не произошло.