Пурген• 22 мая 2016
Юристы, зайдите, пожалуйста. SOS. Очень нужна помощь.
Девочки, очень прошу совета. Подруга в очень плохом состоянии. Рак груди последней степени (уже на уколах). Муж, официально работающий и имеющий хорошую зарплату. Его родная сестра работает на этом предприятии бухгалтером. Тянут с выплатами алиментов с января месяца. Через исполнительную службу передали в руки бухгалтеру 2-й исполнительный лист. Теперь он придумал открыть банковскую карточку на ребенка (10 лет), жена, естественно против. Скажите, пожалуйста, может ли он без согласия матери и имея исполнительный лист открыть счет на ребенка и перечислять туда деньги? Всем ответившим по существу спасибо.
Пурген
• 22 мая 2016
Ответ дляНежная Лапка
чому проти?
Ей нужно уколы за что то покупать, а он с января тянет время потому что уже сумма приличная набежала. Если ее не станет-он единственный опекун .
Нежная Лапка• 22 мая 2016
Ответ дляПурген
вона зніме гроші з картки дитини як особа, яка проживає разом з дитиною і купить собі уколи. Весь той час, як він не платив, вона ж утримувала дитину за 2х, так що нічого кримінального в тому нема, вона поверне собі свої гроші.
Пурген
• 22 мая 2016
Ответ дляНежная Лапка
Он сказал, что карточку ей не отдаст, она уже не выходит. Мы, подруги, как можем, так и помогаем.
Нежная Лапка• 22 мая 2016
Ответ дляПурген
щось він таке прямо накрутив... Як тоді на аліменти можна утримувати дитину, якщо гроші на карточці, а карточки нема?
Хай вам порадять юристи, але це не має вважатися сплатою аліментів.
Єдине питання, якщо ваша подруга вже за станом здоров’я не може доглядати дитину, то він зараз оформить проживання з дитиною.:(
Пурген
• 22 мая 2016
Ответ дляНежная Лапка
В том то и дело, что накрутил. У нее есть своя карточка, на которую обязали перечислять алименты. Она не работает только месяц, потому что стало резко очень плохо+получает пенсию-целую 1200 грн по инвалидности.
Нежная Лапка• 22 мая 2016
Ответ дляПурген
ну я тоді впевнена, що це йому не допоможе,суд постановив на конкретну картку платити,має виплатити на цю картку, на іншу - то не допоможе.
Нежная Лапка• 22 мая 2016
тим більше, думаю, що Свідоцтво про народження у мами, а без нього картку на дитину не відкриють.
Нежная Лапка• 22 мая 2016
На адресу цього батька хочеться сказати багато чого недоброго.
Подрузі вашій співчуваю, хай тримається. Вона мужня жінка.
Пуки-куки• 22 мая 2016
як юрист скажу, що без документів складно оцінити ситуацію. перше, що треба зробити - написати скаргу з викладенням всіх обставин на імя виконавця і роботодавця+пригрозити кримінальною відповідальністю за невиконання рішення суду. такі заяви можна писати в довільній формі і ви можете реалізувати самі без залучення юриста. якщо роботодавець в адекваті, то йому буде простіше відраховувати зарплату, ніж лізти в цю історію. таку саму заяву можна відправити в прокуратуру