советский цирк• 21 июня 2016

Підкажіть щодо дитячого матрасика в до коляски в люльці)

німецька коляска, вроді якісні матерали обшивки тд тп)
але в люльці матрасик поролоновий з наматрасником тоненьким, треба ще щось застиляти чи ні?
дитині мягко але думаю чи не буде парити? чи поверху стилити чи щоб непортити еститичності то під наматрасник хб пеленочку застелити, чи так возити , може так задумано)))
як у вас з матрасики в люлічках?)
Xвостокрутелка• 21 июня 2016
можно узнать,какая коляска?

автор советский цирк • 21 июня 2016
Ответ дляXвостокрутелка
можно узнать,какая коляска?
Abc Design
Anneeta• 21 июня 2016
Есл вам будет удобнее - постелите сверху ХБ пеленочку, в люльке одного матраса достаточно. Не стоит забывать, что высота ботиков люльки рассчитана на заводскую комплектацию и дополнительная высота еще одного матраса может сделать ее недостаточно безопасной.
Крутышка-Пышка• 21 июня 2016
Я в своей заменила на бамбуковый матрасик, они есть в продаже, надо только по размеру подобрать правильно.
автор советский цирк • 21 июня 2016
Ответ дляAnneeta
дякую) ні по висоті все ок) стоїть питання чи поролон парить чи ні?)
ще одного матрасика ложити не буду але можу паро пеленок застилити, от думаю як мамаочки чи застиляють чи ні) зимою то таке а от літом коли гараче як бути)
а ви незнаєте що до таких матрасиків?
автор советский цирк • 21 июня 2016
Ответ дляКрутышка-Пышка
ми бамбуковий в люльку докупляли в таку що в хаті спати дитинці) але той матрасик бамбуковий чи то кокосовий непамятаю точно набагато твердіший ніж поролоновий в колясці а я думаю що в колясці матрасик трошки амартизує якщо мягкий)
Anneeta• 21 июня 2016
Ответ длясоветский цирк
а ви незнаєте що до таких матрасиків?
поролон достаточно пористый, парить очень сильно не должен.
Но я, например, всегда летом застила пеленкой и ее меняла часто и стирала, зато всегда уверена, что на чистеньком спит))
Крутышка-Пышка• 21 июня 2016
Ответ длясоветский цирк
а ви незнаєте що до таких матрасиків?
А в чем проблема застелить пеленкой? Ну хочется вам - застелите. Не хочется - не стелите. Можете не пеленку, а отрез х/б ткани подходящего цвета купить.
автор советский цирк • 21 июня 2016
Ответ дляAnneeta
дякую) мені подобаються ваші коменти) ви відповідаєте завжди спокійно в порівняні з іншими , розумно)

Anneeta• 21 июня 2016
Ответ длясоветский цирк
спасибо, рада помочь))
автор советский цирк • 21 июня 2016
Ответ дляКрутышка-Пышка
проблема в тому що треба знати парит поролон чи ні) застиляти нехочу бо наматрасник підходить дуже під люліяку по кольору а якщо застилити чимось так гарно вже не буде, але якщо точно знати що паралон парить то краше щоб було не так гарно але непарило дитя...