Поумничка• 29 июня 2016
Глен Доман карточки, математика, фізичний розвиток. Хто займається? Яка програма
Вітання всім. Шукаю однодумців, що займаються з дітками по Доману. Як ви почали? Які запаси треба мати карток? Як фізично розвиваєте дитя? Математика і читання, біти інтелекту ...багато всього так. Ви як зразу максимум все старалися встигнути чи по чучуть вводили в практику щось? боюся починати, не знаю за що хапатися....
Кинг-Конгша• 29 июня 2016
Ответ дляMilashka.ira80
У вашего ребёнка проблема с развитием и диагноз?
+ 100
эти карточки изначально были придуманы для детей с проблемами в развитии.