Светка-пипетка• 01 июля 2016
Випирає один хребець у дитини 2,5 роки
Дівчата, потрібна порада: доня зараз спить в одних трусиках, згорнулась калачиком і я побачила що один хребець в неї випирає, в грудному відділі, посередині між лопатками, там де шийший відділ переходить в грудний і починаються більші хребці, то перший чи другий випирає. Коли стоїть то не видно, але тільки десь нагнеться то видно що він один випирає. По розміру такий як і інші хребці, що йдуть за ним. Що це таке може бути? Це нормально для дітей чи треба до ортопеда?
Бо в нас в тата сколіоз, не хотілося б такого "щастя" дитині((((
Светка-пипетка
• 01 июля 2016
Ответ дляНа привозе
Седьмой шейный? Если это он, то так и должно быть , особенно у худеньких
Порахувала, так, сьомий. Дитина худенька дійсно.
Дякую, трохи заспокоїли.