Поумничка• 17 июля 2016

Во Львове День рождение ребенка

Планируем поездку во Львов. Поездка совпадает с Днем рождения дочки (10 лет). Подскажите пожалуйста где можно провести время, чтобы дочке запомнилось и понравилось
АсобеннАя• 17 июля 2016
З якого Ви міста. Питаю, щоб не пропонувати ті розваги, які у Вас є.
АсобеннАя• 17 июля 2016
Пропустила знак питання))))
автор Поумничка • 17 июля 2016
Ответ дляАсобеннАя
Кременчук. У нас майже нічого немає:(
АсобеннАя• 17 июля 2016
Ответ дляПоумничка
Кременчук. У нас майже нічого немає:(
Підніміться на Ратушу, там оглядовий майданчик, красиво.
Музей-аптека, музей шоколаду. Подорож підземеллями.Шевченківський гай. Прогулянка на оглядовому автобусі. Сходіть на Високий замок.
АсобеннАя• 17 июля 2016
Ответ дляПоумничка
Кременчук. У нас майже нічого немає:(
Поїдьте в Ашані у Планету Кіно, може щось буде цікаве у 3-д, або ай-максі. Там же є ковзанка, боулінг.
АсобеннАя• 17 июля 2016
Ще згадала -дзеркальний лабіринт.
АсобеннАя• 17 июля 2016
дзеркальний лабіринт-площа Катедральна,2
автор Поумничка • 17 июля 2016
Ответ дляАсобеннАя
Дякую!!!!
АсобеннАя• 17 июля 2016
Ответ дляПоумничка
Дякую!!!!
Гарних Вам вражень. Попередньо посидіть в інтернеті повиписуйте адреси тих місць, які захочете відвідати, маршрути громадського транспорту.
ikhtab• 18 июля 2016
ТЦ Форум, Ігроленд. Для дитини саме те. Бо ж не весь час її по місту тягати. А взагалі все саме цікаве зосереджене в центрі міста
автор Поумничка • 18 июля 2016
Ответ дляАсобеннАя
Дякую!!! А ви не підкажите де і як можна зняти квартиру?
автор Поумничка • 18 июля 2016
Ответ дляikhtab
Дякую:)
АсобеннАя• 23 июля 2016
Ответ дляПоумничка
якщо, ще актуально, відкрийте профіль, напишу в приват
автор Поумничка • 25 июля 2016
Ответ дляАсобеннАя
Так, ще актуально:)