1. Для новонародженої дівчинки - боді та костюмчик, є десь катишки та знайшла декілька жовтуватих плямок від часу, думаю можна відіпрати.
2. Шортики та футболочка Бембі десь на рочок, стан дуже добрий.
3. Піжамка, український виробник, стан нормальний, кофточка чомусь відносно до штанів трошки короткувата але така і була) Заміри: довжина штанів-57см., крок-39см.,рукав від плеча-41см.,довжина кофти-34см., ширина під руками-31см.
4.Штани спортивні, утеплпні, укр. виробник, знайшла невелику плямку але загалом стан добрий.
Заміри - крок-38см., заг. довжина - 58см.
5.Майка F&F - майже не носили.
Ширина під руками - 30см., довжина по спинці - 43см.
6. Шортики Okay, на бірці пише ріст 80см.)) але реально ми минулого року ще носили (тоді сину було 5р., високий але худенький). Літні, тоненькі.
Пояс в спокійному стані - 26см., є утяжка., довжина- 27см. Носили активно але стан нормальний.
7. Босоніжки на хлопчика, все ціле, липучки працюють,візуально стан на фото.
5.Майка F&F - майже не носили.