АфродитаПетровна• 21 июля 2016
Не вимовляє звуків "к", "г". Потрібен логопед?
Досвідчені мами підкажіть, чи водили ви свою дитину у 2,5 до логопеда.
Говорить добре.
З 1 р 8 м реченнями. Але досі не вимовляє цих звуків. І звичайно ще "р".
"Ч", "щ", "ж"вимовляє.
А "к" і "Г" ніколи. "Агу" теж не було.
Хотіла відвести до логопеда просто на консультацію. Коханий відмовляє. Каже, що сильно прискіплива.
Як було у вас?
Говорить добре.
"Ч", "щ", "ж"вимовляє.
А "к" і "Г" ніколи. "Агу" теж не було.
Як було у вас?
Что-то не спится• 21 июля 2016
Очень рано к логопеду, реальная ситуация будет видна только после 4лет
Ду да ду да ду• 21 июля 2016
не выговаривала шипящие звуки, подрезали уздечку - и у логопеда занималась с 3 лет,
советую сходить - пусть посмотрит, хуже не будет :)
АфродитаПетровна
• 21 июля 2016
Дякую всім за відповідь. Боюсь затягнути сильно з цим. Може ще пів року почекаю. Як ні, то підемо для спокою мами))
А може і одразу зі звуком ’р’ попрацюють? Для цього звука теж є мінімальний вік?