Блoшка-матрешка• 30 июня 2013
Gardex Браслет чи допомагає дітям від укусів комарів
Блoшка-матрешка
• 30 июня 2013
Ответ дляАпочемучка
уже же вроде бы интересовались,зачем дублировать?!
для того щоб знати чи купляти так як думки на рахунок нього розійшлись
А_Шо_Такое• 30 июня 2013
там где браслет не укусят. Автор Вы представляете как он должен вонять, чтобы защитить ребенка от укусов .
Блoшка-матрешка
• 30 июня 2013
Ответ дляА_Шо_Такое

але як захистити дитину??? - розводила ванільний порошок на воду і бризкала нічого недопомагає... ну що ще ефетивне? хотіла чико купити кажуть не допомагає
Апочемучка• 30 июня 2013
купите тот же гардекс или пикник детский и брызгайте не на кожу,как пишут,а на одежду.