Оч@ров@Шк@• 08 августа 2016
Фестиваль вышиванок. Одесса.
Привет, одесситки! Как раз на отдыхе будем в период проведения ежегодного фестиваля.Думаю, что сыну и мужу очень понравится.Скажите, а лестницу уже отремонтировали?если нет, то куда перенесут фестиваль? искала в инете и не нашла информации. Спасибо.
Схема сыра• 08 августа 2016
Починаємо святкувати 25-ту річницю дня Незалежності вже з 6 ранку.
Запрошуємо вас на патріотичний забіг від Sport Time Ukraine у рамках Вишиванковий фест Одеса.
Ніжне ранкове сонце, свіже повітря та 3 км у гарній компанії — це запорука чудового дня!
* Метою проведення заходу є поширення в маси патріотичного настрою і пропаганда здорового способу життя.
Коли: 24 серпня о 6:00
Де: Приморський бульвар, біля Дюка
Звичайно, однією з кульмінаційних подій Вишиванковий фест Одеса є підняття величезного прапора України Потьомкінськими сходами. Його довжина дорівнює віку України, і цього року — це аж 25 метри!
Таке видовище неможливо пропустити, тож чекаємо на вас 23 серпня в Одесі:)
Початок акції об 11:00.
Коли: 24 серпня о 6:00
Де: Приморський бульвар, біля Дюка
Початок акції об 11:00.
Оч@ров@Шк@
• 08 августа 2016
Ну, эт я читала.Но еще читала, что на Примоском бульваре ремонт.Заканчивают уже?Не в курсе?