robota22@mail.ru• 12 августа 2016

дівчата,що це може бути в дитини на щічці( фото)?

Сьогодні свстали і ось така біда,на даний момент не вдома,можливості відвідати хорошого дерматолога немає((
Вообще не факт• 12 августа 2016
на ожог похоже

Вообще не факт• 12 августа 2016
с пузырями? у меня такое было на ноге, когда кофе вылила на себя горячий
Фортиссио• 12 августа 2016
ожог
автор robota22@mail.ru • 12 августа 2016
Абсолютно не було ніяких травм
Вбигудях• 12 августа 2016
в кустах с борщевиком не ходили?
Лягали спати, все було в нормі
Вбигудях• 12 августа 2016
в деревне или в селе в поле? борщевик дает такие ожоги https://ru.wikipedia.org/wiki/Борщевик
Ответ дляВбигудях
в кустах с борщевиком не ходили?
Треба подивитися , що це
так , так гостюємо у батьків, село, на полі не були, абсоютно для неї безболісне, каже -не чешеться

Ежик Хрюха• 12 августа 2016
Борщевик может? Он везде растет, не только на поле.
Ответ дляЕжик Хрюха
Можливо, жодну квітку не промине, щоб свого носа туди не встромити
Вообще не факт• 12 августа 2016
Ответ дляrobota22@mail.ru
почитайте про борщевик, правда. Опасное растение, неконтролируемый рост и распространение...дает реакцию -------------ожог
Вообще не факт• 12 августа 2016
Ответ дляrobota22@mail.ru
нельзя на солнце при ожоге борщевиком показываться
Вбигудях• 12 августа 2016
Ответ дляrobota22@mail.ru
посмотрите окресности http://shn.tatarstan.ru/rus/rospredupr/borshevik.h...
Вбигудях• 12 августа 2016
http://www.kp.ru/daily/26391/3269191/
поваренок• 12 августа 2016
100% ожог от растения. У меня так дети дома молочаем обожглись. У обоих волдыри были. А вообще таких растений много. Дайте противоаллергическое.
Дівчата,дякую всім за відповіді,здоров´я Вашим діткам!!!!!