Сьогодні свстали і ось така біда,на даний момент не вдома,можливості відвідати хорошого дерматолога немає((
Вообще не факт• 12 августа 2016
с пузырями? у меня такое было на ноге, когда кофе вылила на себя горячий
Ответ дляВбигудях
в кустах с борщевиком не ходили?
Треба подивитися , що це
так , так гостюємо у батьків, село, на полі не були, абсоютно для неї безболісне, каже -не чешеться
Ответ дляЕжик Хрюха
Борщевик может? Он везде растет, не только на поле.
Можливо, жодну квітку не промине, щоб свого носа туди не встромити
Вообще не факт• 12 августа 2016
Ответ дляrobota22@mail.ru
почитайте про борщевик, правда. Опасное растение, неконтролируемый рост и распространение...дает реакцию -------------ожог
Вообще не факт• 12 августа 2016
Ответ дляrobota22@mail.ru
нельзя на солнце при ожоге борщевиком показываться
Вбигудях• 12 августа 2016
Ответ дляrobota22@mail.ru
посмотрите окресности
Дівчата,дякую всім за відповіді
,здоров´я Вашим діткам!!!!!