Забагаловка• 15 августа 2016
Дівчата як зробити правильно
Якщо хтось є, підскажіть. Ви бачите котра година, не сплю. Зараз знаходився в Буковеле отель "Чабан" заселили якихось невмвняємих не можуть вгамувати. Якась компанія матюкається, кричать, співає. В мене мала дитина. Звонила на рецепції вони там сплять мирним сном і не беруть трубку. Можу я з отелю потребували гроші за мор шкоду. Таке вже не вперше і кожного разу підсиляють якихось невмвняємих
На паровозе• 15 августа 2016
А хто їх вгамовує, якщо рецепція спить? Люди відпочивають) викликайте поліцію, заодно і рецепція прокинеться) моральну шкоду вимагайте, навіть можливо Ви її отримаєте)
Забагаловка
• 15 августа 2016
Ответ дляРябушка Ку
Зачем заселяться в тот же отель, если уже не впервые такая ситуация?
Я пишу що за цей відпочинок.