Трынди-брынди• 22 августа 2016

Температура у 7 місячного малюка

Де ви міряєте таким малятам температуру? Міряю ртутним під пахвою. Електроних маю два і показують 35, 8, коротче неправдиво. Минулого тижня хворіли, пили антибіотик, температура була 38 два дні, сьогодні міряю цілий день 37. А в складці шийки 36,6. Завжди до хвороби міряла на щийці, а тепер під пахою. Що це може бути? Дитина сьогодні активна.
Анчо Ус• 22 августа 2016
Перегрев? Врача вызвать?

Наталья К.• 22 августа 2016
Зубы?
Солнечный день• 22 августа 2016
Міряю під пахвою електронним. Після сигналу ще приблизно 3-5 хвилин. Поміряйте правильно температуру! А вже потім розберемося.
автор Трынди-брынди • 22 августа 2016
Ответ дляСолнечный день
поміряла ртутним 36,9 . а електроним ,так як ви написали, після сигналу 3 хв 36, 7. Дякую, я думала, що після сигналу забирати.
Сиджу сьогодні цілий день з термометром
Солнечный день• 22 августа 2016
Ответ дляТрынди-брынди
Сиджу сьогодні цілий день з термометром
Старшій доньці 7років, я їй мріяла одночасно ртутним і електронним, і так виявила що потрібно довше тримати, просто він безпечніший.
Малій 9місяців, вже декілька разів було підвищення температури. 1 раз перегрів, 2-розеола і 3- якраз перед другим зубчиком (37, 9). Кожного разу консультувалася із педіатром. Зважаю на настрій та поведінку дитини. Трохи збільшую кількість випитої рідини, пою з шприца від нурофена.