Новопоштинская• 09 сентября 2016
дівчата можливо хтось не знає))
ми получаємо допомогу малозабезпечена сім"я ,сьогодні в садочок віднесла довідку і ми будемо відвідувати безкоштовно садочок,з школами і музичними школами так само можна взяти довідку і відвідувати безкоштовно а в простій школі може дитина харчуватися безкоштовно
Новопоштинская
• 09 сентября 2016
Ответ дляСкелет дыни
малозабезпечена - це яка?
я в декреті,в чоловіка мін.зарплата!подала довідку про доходи і держава надає мені фін.допомогу
Новопоштинская
• 09 сентября 2016
Ответ дляПетросянша
.... за умови, що місцевий бюджет заклав на це кошти.
весною прийняли закон ,що в усіх держ.навчальних закладах малозабезпечені відвідують безкоштовно
Петросянша• 09 сентября 2016
Ответ дляНовопоштинская
Пояснюю ще раз: згідно нового Бюджетного кодексу в рамках децентрашізації ці статті витрат - в компетенції органів місцевого самоврядування і фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів.
Петросянша• 09 сентября 2016
Тобто, якщо місцеві органи заклали ці видатки в свої бюджети - буде фінансування. А якщо бюджет дотаційних - то ні.
Безпринципная• 09 сентября 2016
Ответ дляСтопудова
А не оф фонды платить будете?
Ну вы придумали!)) Халява, так на всю катушку!))
А что такое вообще эти не оф. фонды? Вы наверное Мамочка из род. комитета?
Новопоштинская
• 09 сентября 2016
Ответ дляОдноклассница
яка з/п у чоловіка?
офіційно 1400грн