Зубная фея• 22 сентября 2016
в понеділок попали в аварію(
ми їхали з чоловіком по головній ,друга машина вилетіла із за повороту перетнувши суцільну лінію і ми не встигли затормозити,в"їхали в машину,визвали поліцію поліція склала протокол все сфотографувала ,намалювала і т.д......
в нас пошкоджено капот бампер фара і крило зі сторони шофера трісло лобове стікло від удару тріснув бачок там де тосол заливається і не знати що там ще в середині сталося поліція під капот не дивилася(((і сказали що ми немаємо права відкривати доки страховики не приїдуть не оцінять суму збитку!!страхова компанія ще до сьогодні не приїхала оціняти ,сказали що по закону мають час до 10днів ,алеж як ми їм потім докажемо що в середині там трісло поламалося через аварію?((
дуже прошу юристи страховики ,підкажіть ,по закону так і має бути що вони приїдуть до 10днів?
а і ще пропустила через аварію в мене синці на колінах,коли зіткнулися з машиною я заїхала колінами об панельку ,чи можу я піти сьогодні в трампункт ,щоб мати документ про ці синці?хочу щоб тому шоферу штраф по повній вліпили((бо через нього ми тепер як мінімум 1міс.без машини а чоловік без роботи(він таксіст)
ПЕРЕПРОШУЮ ЗА ПОМИЛКИ РУКИ ТРЯСУТЬСЯ ,ЯК ЗГАДУЮ ТУ АВАРІЮ
Зубная фея
• 22 сентября 2016
І ЧИ МАЄМО ПРАВО МИ ВИБРАТИ СТАНЦІЮ НА ЯКІЙ БУДУТЬ РЕМОНТУВАТИ І ОЦІНЯТИ МАШИНУ?
ДУЖЕ ДЯКУЮ ВСІМ ЗА ВІДПОВІДЬ
Зубная фея
• 22 сентября 2016
А І ВСЕ ЩО ПОШКОДЖЕНО РЕМОНТУ НЕ ПІДЛЯГАЄ,ПОТРІБНО ВСЕ МІНЯТИ (КАПОТ БАМПЕР КРИЛО ФАРУ І ЛОБОВЕ СКЛО)
Телепузик• 22 сентября 2016
Оплачивать ремонт машины будет страховая компания. Страховая вызывает независимого эксперта на сто которое выберите вы. Там на сто мастер при эксперте, при сотруднике страховой и при вас будет смотреть наличие повреждений. Эксперт потом просчитает стоимость убытка и страховая вам их обязана возместить
Зубная фея
• 22 сентября 2016
Ответ дляТелепузик
А ЯК ДОВГО МОЖЕ ТЯНУТИСЯ СУД?
Нафаня Маня• 22 сентября 2016
Да не нервничайте Вы так, живы и слава богу. Я с трассы летом слетела, машина легла боком в кювет. Вся правая сторона помята была. Вытянули, села и поехала домой, теперь вот практически не езжу.
Что делать дев выше ссылки дали.
Зубная фея
• 22 сентября 2016
Ответ дляveselka78
ви заявили у страхову відразу? це саме головне
тепер розбирайтесь із страховою, плюс є моторне бюро для вирішення усіх спірних питань
ТАК ВІДРАЗУ ПОДЗВОНИЛИ ДО СТРАХОВИКІВ!!ЩО ЗА МОТОРНЕ БЮРО?
Оченьценная• 22 сентября 2016
Нас когда то поцеловали в бампер.
Страховщик все зафиксировал. Машину ремонтировали в автосалоне фирменном. 6 лет назад это обошлось нам около12000 грн. Страховая очень долговозмещала, пока мы не начали жаловаться
Нафаня Маня• 22 сентября 2016
Лучше всего дать на лапу страховщику. Нам когда то примяли передок,причем виноват мой муж был, бегали долго пока не подключили знакомого.
Налетчица Муся• 22 сентября 2016
Ответ дляЗубная фея
МТБУ – решает в т.ч. споры по выплатам ЦВ. Вам пока рано к ним. Читайте ссылки, что Вам выше дали. А вообще странная заявка капот не открывать... Какая там страховая у виновника?
Зубная фея
• 22 сентября 2016
Ответ дляveselka78
виключіть капс лок:)
моторне бюро врегульовує усі спірні питання
поки вам потрібно спілкуватись із своєю страховою і поліцією
виключила))наша страхова тут ні дочого,бо винні не ми а шофер тої машини в яку ми вїхали
в свою ми теж дзвонили вони спиталися,хто винен ,ми відповіли що не ми,і вони сказали ,що то вже не до них...а до страхової компанії виноватця
Капуста Маша• 22 сентября 2016
затянется на 3-4 месяца это в лучшем случае. Выплата страховой в течении 90 дней
Налетчица Муся• 22 сентября 2016
Ответ дляЗубная фея
Если у Вас есть Каско, то Ваша страховая вполне могла бы вам и оценку сделать и выплатить, а потом уже выставить регресс виновнику
Зубная фея
• 22 сентября 2016
Ответ дляНалетчица Муся
ой навіть не знаю ,,яка в нього страхова,треба в чоловіка спитати,зараз спитаю
Зубная фея
• 22 сентября 2016
Ответ дляНалетчица Муся
в нас не каско ,а проста страховка за 500грнв рік
Зубная фея
• 22 сентября 2016
Ответ дляКапуста Маша
капец((((і чоловік у весь цей час без роботи ,і відповідно ми без грошей
хай чорти поберуть того шоферюгу(((
Зубная фея
• 22 сентября 2016
Ответ дляКапуста Маша
страховка у виновника на 50тыс? Если Да то Вы попали
незнаю(а чому попали якщо на 50
Налетчица Муся• 22 сентября 2016
Ответ дляЗубная фея
хай чорти поберуть того шоферюгу(((
так ремонтируйте за свои, потом вам вернёт страховая
Зубная фея
• 22 сентября 2016
Ответ дляНалетчица Муся
ага і де ми візьмемо зараз тисяч так 25-30 а то і більше
в нас іншого виходу немає ,лиш як чекати щоб відремонтувала страхова компанія((в нас таких грошей немає
Капуста Маша• 22 сентября 2016
Ответ дляНалетчица Муся
Ремонт только после оценки страховой, а это время
Оченьценная• 22 сентября 2016
Ответ дляЗубная фея
хай чорти поберуть того шоферюгу(((
Автор, мы ремонтировали за свой счет, но страховая нам возмещала. через три мес. не разместили, стала жаловаться органы выдающиеся лицензии страховым(не помню как называется, вроде в Тернополе находится). Только после этого выплатили всю суму и пеню за просрочку
Зубная фея
• 22 сентября 2016
Ответ дляКапуста Маша
Судя по описаному ДТП повреждений у Вас поболее чем на 50 тыс
зараз знайду фото на свому тел.і попробую загрузити
Мания-Величия• 22 сентября 2016
Главное, что-бы у виновника была страховка, (действующая страховая). Если ее нет, то в течении 3-х суток надо обратиться в МТСБУ.