Motec• 28 сентября 2016

Потрібні фахівці в Центр для аутичних діток Вінниця

У Вінниці відкривається центр по корекційній допомозі діткам з аутизмом. В центрі будуть працювати Психолог, дефектолог, логопед, арттерапевт, вчитель музики, ерготерапевт.
Потрібні спеціалісти з досвідом роботи, або без, випускники педагогічних вузів із спеціальністю психолог, корекційній педагог, логопед. Головне - уявлення про те, хто такі діти з аутизмом, Ваша доброзичливість і бажання навчатися. Будемо раді прийняти на роботу мам аутичних діток, якщо вони мають профільну освіту та досвід корекційної роботи із своїми дітьми. В такому разі буде розглядатись можливість перебування діток в центрі на безкоштовні основі.
В центрі буде обладнано зал для сенсорної інтеграції та нейрокорекції

Центр запрошує для навчання своїх працівників фахівців з Ізраїлю.
Подробиці в приват
OksiNov• 28 сентября 2016
Помочь ничем не могу, но поддерживаю и желаю удачи!

СмуглЯнка• 28 сентября 2016
Удачи, это сейчас так актуально!
S-lana07• 28 сентября 2016
Поддержу тему. Удачи в таком важном деле.