Ребенку 20 октября будет 2 месяца. 25 идти к педиатру. Врач говорит будем прививку делать АКДС петаксином. Прочитала а он с 3 месяцев. Кто делал, были ли реакции?
Victory_art• 17 октября 2016
Сейчас новый календарь прививок,мне об этом сказала иммунолог, но нам делали в три месяца.
Ответ дляnatade
наказ №595
Вы интересуетесь с какого возраста допустимо делать прививку, знаете номер приказа, ныне действующего - вам прямая дорога на сайты антипрививочнков.
Например ЛИГА ЗАЩИТЫ ГРАЖДАНСКИХ ПРАВ:
Рекомендую книгу ’БЕСПОЩАДНАЯ ИММУНИЗАЦИЯ’ :
Здесь бесплатно можно скачать.
Сайт автора книги:
Разбирайтесь во всем сами. Вы уже заметили, что врачи предлагают те вакцины, которые у них есть; предлагают тогда, когда есть вакцины в поликлинике. Не учитывая возраст вашего ребенка, здоровье вашего ребенка никого не волнует.
Например ЛИГА ЗАЩИТЫ ГРАЖДАНСКИХ ПРАВ:
Здесь бесплатно можно скачать.
Сайт автора книги:
Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о
’Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики’
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: ’На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?’.
А також вказано що ’Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.’
Тобто люди, які погоджуються на щеплення просто зобов`язані добре розбиратися в медицині.
Форма информированного согласия № 063-2/о также содержит интересное положение, в котором родители информируются о состояниях ребёнка, якобы не являющимися противопоказаниями к прививкам. Привожу значимую часть:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
Из 11 подпунктов п. 6 цитируемые четыре ЯВЛЯЮТСЯ противопоказаниями для вакцинации всеми или некоторыми прививками согласно Перечню, утверждённому приказом МОЗ № 595. Это свидетельствует о прямом нарушении норм законодательства, обязывающего медиков предоставлять полную и объективную информацию о проводимых процедурах и рисках для жизни.