ПочтальЁнша• 19 октября 2016
Звіти для ФОП-а на загальній системі, коли і які здвати? ХЕЛП!
Доброго дня!
Цікавить хто підкаже, які звіти потрібно здавати і коли саме по ФОП загальна система опадаткування (зареєструвався в липні,поставив на статуний капітал 20 000,00 грн з якого стягуються відрахування за послугм банку) працівників оформлених на двний час не має, планується з часом, обороту як такого не має.
Цікавлять подальші мої дії з звітами? Якщо шукати людину бухгалтера, то скільки це коштує (консультація + здача необхідних звітів)?
буду вдячна за відповіді.
Маргарита и Мастер• 19 октября 2016
У ФОП немає статутного капіталу взагалі і ніколи не було.
все що вноситься на розрахунковий рахунок - дохід.
з нього платиться 18 % ПДФО і 22 % ЄСВ.
звіт треба подати до 9 листопада за 3 квартал
з нього платиться 18 % ПДФО і 22 % ЄСВ.
ВундерКИНГ• 19 октября 2016
Ну по фоп на общей системе отчет я сдаю раз в год. Но при переходе на общую систему нужно предварительно подать отчет за квартал, т.е. Вам надо за 3 квартал отчет подать про доходи.
ВундерКИНГ• 19 октября 2016
Статутного капитала у фоп не. Но нужно обязательно зарегистрировать в налоговой и вести книгу о доходах.
Подаєте звіт ’ декларація про майновий стан і доходи’ за результатами кварталу в якому зареєстровані, тобто Вам - за третій квартал (до 9.11). А далі таку деку здавати тільки річну до 9.02.
Звіт ЄСВ річний до 9.02.
1ДФ квартальний - якщо легально платили якійсь фіз.особі якісь кошти.
Звіт ЄСВ річний до 9.02.
А зачем Статутний капитал???? Вы ФОП или ТОВ?
Если Вы ФОП на общей системе Вновь созданные или перешедшие с упрощенной системы налогообложения предприниматели представляют декларацию о доходах по результатам работы в первом квартале на общей системе налогообложения, затем – раз в год
’Налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах’. Также Вы ведете книгу доходов и расходов. Отчет по ЕСВ сдаете раз в год
ПочтальЁнша
• 19 октября 2016
Ответ дляGolga
Який ще статутний капітал у фопа? Це вам досвідчені бух-и наговорили?
Це знайомого ФОП, от хоче консультації
Сказав що статутний капітал
, а виявляється що ні!
Сказав що статутний капітал
, а виявляється що ні!
ПочтальЁнша
• 19 октября 2016
Ответ дляGolga
Звіт ЄСВ річний до 9.02.
В декларацію про майновий стан зачислюється всечим офіційно володіє(будинок, автомобіль,...) а доходами, я так розумію будуть ці 20 тис.грн?
Якщо більше надходжень не має,тільки видатки на банк.
ЄСВ в якому розмірі?
Якщо оплат офіційних не було?
Вибачте за такі питання, просто реально чайники!
ЄСВ в якому розмірі?
Якщо оплат офіційних не було?
Ответ дляПочтальЁнша
ЄСВ в якому розмірі?
Якщо оплат офіційних не було?
ЄСВ в якому розмірі?
Якщо оплат офіційних не було?
якщо не було поступлень (виручки) на ваш рахунок в банку (доречі - приймати готівку на руки без касового апарата - зась! не можна, штраф величезний, тому якщо немає рро - то платежі приймати тільки на розрахунковий рахунок у банку) - тоді подаєте звіт просто з прочерками - пустий звіт.
Що таке 20000грн - це ваші власні кошти, з яких ви починали діяльність - це НЕ дохід. Дохід - це виручка, яку ви отримуєте за надані послуги чи продані товари мінус витрати, пов´язані з цим доходом.
ЄСВ - подаєте пустий з прочерками, якщо не було ніяких доходів і ви добровільно не вирішили сплачувати внесок.
якщо офіційних оплат фіз.особам не було - 1ДФ не подаєте.
ПочтальЁнша
• 19 октября 2016
Ответ дляGolga
це ви 20000 внесли в банк? і звідти вам знімають по 100 грн комісіі за те, що у вас є залишок на рахунку? я правильно розумію?
Як виявилось то в нього ТОВ, а він сам толком нічогоне знає
, тому хай не жаднічає і йде до толкових бухгалтерів!