Брызжу ядом• 24 октября 2016
Крик душі...немовля кричить і плаче в чому причина?
Годувала грудьми до 1.2 міс,поки не почався цей кошмар.Дитина після 18.00 дико кричить,ніжками під себе одним словом це продовжується рівно до 12 ночі.Ми обїздили усіх лікарів,перепробували купу сумішей,мовчу вже про усі засоби проти коліків.Лікар невролог виписала порошки від підвищенної збудливості.Зробили узд голови і органів.Він як кричав так і кричить(Коли дитина починає їсти бурчить в животику,так як нам сказала лікар це від того що лактози немає.Але приймаємо мамалак-і толку 0(
Я вже незнаю куди звернутись ,сил моїх вже нема( 2 міс я не сплю ,через цю ситуацію зникло молоко(
Це просто жах(
Брызжу ядом
• 24 октября 2016
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
А кричить тільки після 18 год?
так,приходить вечір -дитину як хтось підміняє
Брызжу ядом
• 24 октября 2016
Ответ дляКнопкотык
а он на безлактозной смеси?? или на грудном??
вже давно на суміші.
Кнопкотык• 24 октября 2016
Ответ дляБрызжу ядом
вже давно на суміші.
именно на безлактозной??
а что по НСГ? вы написали что делали
Эт вернячОк• 24 октября 2016
а спит 2 раза днем? перевозбуждается может. как раз такой возраст когда многие на 1 сон днем переходят
Брызжу ядом
• 24 октября 2016
Ответ дляЭт вернячОк
буває не спить більшу частину дня,потім спить 2-3 год.
Брызжу ядом
• 24 октября 2016
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Похрещена?
От і після хрестин все і почалось
Сижуревувшоке• 24 октября 2016
Поджелудочную проверьте , у нас так было , днём ок , а на ночь ор дикий . И тоже ножки под живот поджимала .
Стервочка• 24 октября 2016
А стул який? В нас часто бурчало в животику і теж плакало литя сильно але не кожен день .здали аналіз на дизбактеріоз і виявили золотистий стафілококи
Брызжу ядом
• 24 октября 2016
Ответ дляКнопкотык
именно на безлактозной??
а что по НСГ? вы написали что делали
лікар сказав все чудово без проблем.Суміші вже перепробували цілу купу.Лактозу даю кожного разу при годуванні
Эт вернячОк• 24 октября 2016
во сколько просыпается/ложится. какой режим дня? у нас истерики были пока режим не наладили. то 1 раз спал, то 2. дурацкий период
Брызжу ядом
• 24 октября 2016
Ответ дляСижуревувшоке
як таким діткам можна провірити шлунок?
Безберлоги.ру• 24 октября 2016
у нас дикий крик был на колики - принимали укропную воду хепи бейби - помогало , сейчас дикий крик на зубы - мажем дентол бейби. иногда крик на животик когда болит...поменяли смесь - сейчас у нас симилак. нам нравится!
Интеллектуальные оладьи• 24 октября 2016
Ответ дляБрызжу ядом
От і після хрестин все і почалось
В нас точнісінько таке було до хрестин, після - як рукою все зняло.
КоролеВешна• 24 октября 2016
Не зрозуміло для чого перевели на штучне вигодовування. Вводити нову суміш можна по чайній ложичці, чи підходить суміш можна визначити через 3 місяці, саме такий час потрібен для адаптації організму. Якщо щотиждня вводити по новій суміші зразу повну пляшку, то не дивно. Проблему коліків також підсилює сухе гаряче повітря і занадто теплий одяг. В приміщенні не більше 20 градусів і сон в одному тоненькому бавовняному чоловічку це норма, ніяких ковдр, флісу в приміщенні з такою температураю не потрібно, максимум бавовняний плед або пеленка. Регулярно провітрювати, прогулянки на свіжому повітрі( не плутати з балконом) 2 рази по 1,5-2 години. Також потрібен масаж і зарядка.
Брызжу ядом
• 24 октября 2016
Ответ дляСтервочка
буває багато пукає і сам какає,буває взагалі не пукає ,какає лише із свічкою гліцериновою.Не можу оцінювати какахи тому що приймає порошки ,лактозу ,зміна суміші призводить до різного стулу
Я_канеша_извиняюсь• 24 октября 2016
Ответ дляСтервочка
и у нас было все 1:1
У деток до полугода сейчас часто так
Брызжу ядом
• 24 октября 2016
Ответ дляЭт вернячОк
лягає спати пів 11 встає їсти через кожних 2 год.Зранку буває в 6 або в 7 сьогодні пів 9.
Брызжу ядом
• 24 октября 2016
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
а в нас все наоборот
Брызжу ядом
• 24 октября 2016
Ответ дляПыхтелка
полсвечки вибуркола в попу нам помогали
вибуркол на жаль також безссилий
Брызжу ядом
• 24 октября 2016
зараз спить на животику,приходить вже та година в мене вже мандраж
Эт вернячОк• 24 октября 2016
ночью каждые 2 часа ест в 1,2 года? тогда давайте расписание каков и ест ли на ночь? пища не успевает перевариваться. попробуйте ночью раз дать еду, через 2 часа воду в бутылочке. нагрузка ж идет на организм. получается постоянно пищу переваривает даже если мало выпивает ночью. должен быть перерыв 4-5 часов от еды хотя бы.
Кнопкотык• 24 октября 2016
судя по тому что вы пишите, то у вас проблемы с животиком....вам должны были сделать капрограмму хотя бы..
ищите врача толкового..
Серьезная баба• 24 октября 2016
Ответ дляЭт вернячОк
1,2 месяца
Брызжу ядом
• 24 октября 2016
Ответ дляЭт вернячОк
не роки а місяці.нам вчора було 2 місяці
Кнопкотык• 24 октября 2016
а вообще - перерасти это нужно... у многих такое было с лялечками..особенно если мальчишка...