барабанщица• 04 ноября 2016
Чарівний пендель або куди рухатись далі??
Шановні експерти в галузі роботи та ринку праці.Є така собі жінка, мама, яка отримала зп вчителя і чітко зрозуміла, що на ці кошти дітей непрокоримиш.. за освітою я фізик, інформатик, викладач з невеликим стажем роботи. Володію своєю спеціальністю, знаю основи компнаук, основи психологіі, базова англійська мова, здатність швидко навчатись та вміння працювати з аудиторією. Ось коротко. Розглядаю можливість отримати нову спеціальність. В якій галузі Ви б порадили шукати вакансії?
Коробка с карандашандрами• 06 ноября 2016
Ответ дляБывает и такое
А что не так с з/п? Эта зарплата - необходимый прожиточный минимум, не более того. Или работать целый день за 5000 и есть хлеб и воду???
Вы не забыли в какой стране живёте?