ШобВам_КакНам• 10 мая в 08:26
Сніданок на схудненні 11
Доброго ранку, всім смачного!!!
Свідок Перемоги• 10 мая в 11:14
Ответ дляШобВам_КакНам
Я не рахую до калорії, більш інтуїтивно. Сніданок 700 десь.
Так, не менше. Якщо зараз у вас такі ситні сніданки дають схуднення, то скільки ж ви раніше їли?
ШобВам_КакНам
• 10 мая в 11:18
Ответ дляПампушОК
я б прибрала горіхи та шоколад, на відміну від вашого учорашнього сніданку тут досить білка
, думаю, що у вас довго не буде почуття голоду.
Шоколад 10 г, горіхи 14, 99% шоколад, його багато не з´їсти, прсмакувати. Сьогодні така погода бячна, що захотілося посмакувати. Дякую за Ваші зауваження.
Свідок Перемоги• 10 мая в 11:20
Ответ дляШобВам_КакНам
Немає, в сніданках протягом дня викладаю фото обідів, вечерь. Вчорашнє меню для розуміння.
Все гарно, але я б радила не вживати ці хлібці. Краще візьміть чіабату або хліб зерновий та підсушіть в тостері чи на сухій сковороді якщо немає тостеру. І я б напевно з ранку змістила с4лянку кефіру на обід до сиру. Але то вже справа смаку
Свідок Перемоги• 10 мая в 11:21
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Вы бжу не считаете? А то тут прям дневная норма жиров на вид
І як не дивно автор худне. Цілком імовірно, що в обід та вечерю жирів по мінімуму.
ШобВам_КакНам
• 10 мая в 11:22
Ответ дляСвідок Перемоги
От в тому то і прикол, що менше, сир і кава, як правило, але протягом дня, то там, то там - кавка, цукерочка, печивко, ніби 1-2, а там кадорій як пів порції сніданку, часто не аечеряла зовсім
Свідок Перемоги• 10 мая в 11:25
Ответ дляШобВам_КакНам
Так, постійне підїдання маленькими порціями це саме підступне. Здається наче мало зʼїв, але по факту сумарно все це потрохи легко потягне на 2000-2500 ккал.
ШобВам_КакНам
• 10 мая в 11:53
Ответ дляСвідок Перемоги
1000%
МеняАЖтрусит• 10 мая в 11:57
Ответ дляНаливайКа
Картофеля не крупа а овощ, крупы нужны обязательно,
Кому нужны?
МеняАЖтрусит• 10 мая в 12:03
Ответ дляСвідок Перемоги
Так у неё ужины не калорийные и обеды скромные. Мы ж все разные. Кому то лучше плотно поужинать, а кому-то позавтракать
Свідок Перемоги• 10 мая в 12:04
Ответ дляМеняАЖтрусит
Питання було в іншому
Помидорина• 10 мая в 12:32
Ответ дляШобВам_КакНам
-4,4 кг за 13 днів
Автор, как худеете?
Результат отличный!! Вам удачи!
Мамина квіточка• 10 мая в 12:40
Ответ дляТвоя подружайка
Я подумала, що то консервований персик
И я
Кіна не буде• 10 мая в 13:17
Ответ дляНаливайКа
Автор пишите вчерашний вес я не помню, лучше сразу в теме с чего начали с какого веса какой вчера был
Щодня важитись немає сенсу
Хіба що для форуму.
Кіна не буде• 10 мая в 13:18
Ответ дляНаливайКа
Сиди открывай, лучше автор в теме писала б
Автор же написала з якої ваги почала.
Важливіше загальний результат
Кіна не буде• 10 мая в 13:29
Ответ дляНаливайКа
Вуглеводи, а не крупи.
Вуглеводи є не лише в крупах
ШобВам_КакНам
• 10 мая в 14:43
Ответ дляПомидорина
Автор, как худеете?
Результат отличный!! Вам удачи!
Так, дякую!!!
Помидорина• 10 мая в 17:00
Ответ дляШобВам_КакНам
Так, дякую!!!
Ну а как вы худеете?
Уменьшили порции или калории считаете?
Тренировки?
Напишите пожалуйста свою схему
Вы меня прямо вдохновили что все возможно !)
Уменьшили порции или калории считаете?
Тренировки?
Напишите пожалуйста свою схему
ШобВам_КакНам
• 10 мая в 19:55
Ответ дляПомидорина
Ну а как вы худеете?
Уменьшили порции или калории считаете?
Тренировки?
Напишите пожалуйста свою схему
Уменьшили порции или калории считаете?
Тренировки?
Напишите пожалуйста свою схему
Прибрала всі перекуси, лише три прийоми їжі, калорії не рахую фанатично, але не їм цукру, або мінімум, тортів, булок, цукерок, крім чорного шоколаду 70-99% зранку до 10 г, за ці два тижні хліба не їла, лише сьогодні в кафе, а так був лаваш, хлібці. Тобто дивлюся, що кладу в тарілку, якщо не знаю і близько калорійність продукта, то перевіряю. Кава, чай без цукру, без молока.
Тренування щодня, від 10 до 30 хвилин, зі своєю масою, резинки, гантелі, мін 8 тис.кроків.
Все можливо, головне почати.
ШобВам_КакНам
• 10 мая в 19:58
Ответ дляПомидорина
Ну а как вы худеете?
Уменьшили порции или калории считаете?
Тренировки?
Напишите пожалуйста свою схему
Уменьшили порции или калории считаете?
Тренировки?
Напишите пожалуйста свою схему
Якщо ви не орієнтуєтеся в калоражі, вазі продукту на око, то спочатку все через ваги, а потім за тиждень вже будете розуміти свої порції і скільки чого треба.
Прагматик флегма• 10 мая в 20:19
Ответ дляШобВам_КакНам
От я все таки теж хочу зібратися, зробити виключно для себе на 3-4 порції. Якщо не складно, то покажіть який саме желатин використовуєте?
Мне совершенно не сложно. Но фото упаковки у меня нет и никогда не было. Я покупаю желатин оптом, килограммами, у ребят, которые занимаются поставками продукции для фирм, производящих колбасу. Так как в месяц у меня уходит 500-700 грамм желатина, сами понимаете, покупать его расфасованный по 20-30 грамм и платить за бумагу нет никакого смысла. Беру желатин производства Нидерланды, крепостью 240 Блюм по 350 гривен за 1 кг.
У меня всегда в холодильнике есть не только мясное заливное, а и желе со свежими ягодами и фруктами, плюс часто другие блюда где необходим желатин.
2-3 раза в неделю, он у меня в руках, в работе, поэтому «улетает»)))😏
Прагматик флегма• 10 мая в 20:24
Вот мой обед и ужин.
Как и предполагалось))) от заливного, я не отказалась)
Обед:
- 🥩 44-61,6;
- овощи с 🐔 филе 216-216;
- 🍚 46-59,8;
- 🍅 88-17,6;
- бальзамический соус 10-40
Общий вес: 404 гр. Калорийность: 395
Ужин:
- заливное 282-115;
- гречка 38-57;
- 🥬 тушеная 164-65,6;
- 🧀 8-29,2;
Вес: 492 гр. Калорийность: 267
За день вода 2250 мл.
Обед:
- 🥩 44-61,6;
- овощи с 🐔 филе 216-216;
- 🍚 46-59,8;
- 🍅 88-17,6;
- бальзамический соус 10-40
Общий вес: 404 гр. Калорийность: 395
Ужин:
- заливное 282-115;
- гречка 38-57;
- 🥬 тушеная 164-65,6;
- 🧀 8-29,2;
Вес: 492 гр. Калорийность: 267
За день вода 2250 мл.
ШобВам_КакНам
• 10 мая в 20:29
Ответ дляПрагматик флегма
Супер!!! Зрозуміла, дякую!!!
ШобВам_КакНам
• 10 мая в 20:31
Ответ дляПрагматик флегма
Вот мой обед и ужин.
Обед:
- 🥩 44-61,6;
- овощи с 🐔 филе 216-216;
- 🍚 46-59,8;
- 🍅 88-17,6;
- бальзамический соус 10-40
Общий вес: 404 гр. Калорийность: 395
Ужин:
- заливное 282-115;
- гречка 38-57;
- 🥬 тушеная 164-65,6;
- 🧀 8-29,2;
Вес: 492 гр. Калорийность: 267
За день вода 2250 мл.
Обед:
- 🥩 44-61,6;
- овощи с 🐔 филе 216-216;
- 🍚 46-59,8;
- 🍅 88-17,6;
- бальзамический соус 10-40
Общий вес: 404 гр. Калорийность: 395
Ужин:
- заливное 282-115;
- гречка 38-57;
- 🥬 тушеная 164-65,6;
- 🧀 8-29,2;
Вес: 492 гр. Калорийность: 267
За день вода 2250 мл.
Клас!!!!
Помидорина• 10 мая в 20:36
Ответ дляШобВам_КакНам
Спасибо
А какой вы себе калораж насчитали?
Ms. Доброта• 10 мая в 20:51
Ответ дляШобВам_КакНам
Може знаєте, моркву додавати варену чи сиру у залівне?
ШобВам_КакНам
• 10 мая в 20:59
Ответ дляMs. Доброта
Варену
Котомафия• 10 мая в 21:30
Ответ дляШобВам_КакНам
Підсолюю вже в тарілці, пшикаю олійкою, посипаю орендно, або ні, або іншими травами, які смакують. Я дуууже його люблю
О, спасибо, попробую так сделать
Прагматик флегма• 10 мая в 21:34
Ответ дляMs. Доброта
Варите морковь сразу с филе. От этого и заливное вкуснее. Просто почистить её нужно.