ШобВам_КакНам• сегодня в 08:26
Сніданок на схудненні 11
Доброго ранку, всім смачного!!!
Свідок Перемоги• 1 час назад
Ответ дляШобВам_КакНам
Я не рахую до калорії, більш інтуїтивно. Сніданок 700 десь.
Так, не менше. Якщо зараз у вас такі ситні сніданки дають схуднення, то скільки ж ви раніше їли?
ШобВам_КакНам
• 1 час назад
Ответ дляПампушОК
я б прибрала горіхи та шоколад, на відміну від вашого учорашнього сніданку тут досить білка
, думаю, що у вас довго не буде почуття голоду.
Шоколад 10 г, горіхи 14, 99% шоколад, його багато не з´їсти, прсмакувати. Сьогодні така погода бячна, що захотілося посмакувати. Дякую за Ваші зауваження.
Свідок Перемоги• 1 час назад
Ответ дляШобВам_КакНам
Немає, в сніданках протягом дня викладаю фото обідів, вечерь. Вчорашнє меню для розуміння.
Все гарно, але я б радила не вживати ці хлібці. Краще візьміть чіабату або хліб зерновий та підсушіть в тостері чи на сухій сковороді якщо немає тостеру. І я б напевно з ранку змістила с4лянку кефіру на обід до сиру. Але то вже справа смаку
Свідок Перемоги• 1 час назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Вы бжу не считаете? А то тут прям дневная норма жиров на вид
І як не дивно автор худне. Цілком імовірно, що в обід та вечерю жирів по мінімуму.
ШобВам_КакНам
• 59 минут назад
Ответ дляСвідок Перемоги
От в тому то і прикол, що менше, сир і кава, як правило, але протягом дня, то там, то там - кавка, цукерочка, печивко, ніби 1-2, а там кадорій як пів порції сніданку, часто не аечеряла зовсім
Свідок Перемоги• 56 минут назад
Ответ дляШобВам_КакНам
Так, постійне підїдання маленькими порціями це саме підступне. Здається наче мало зʼїв, але по факту сумарно все це потрохи легко потягне на 2000-2500 ккал.
ШобВам_КакНам
• 29 минут назад
Ответ дляСвідок Перемоги
1000%
МеняАЖтрусит• 25 минут назад
Ответ дляНаливайКа
Картофеля не крупа а овощ, крупы нужны обязательно,
Кому нужны?
МеняАЖтрусит• 19 минут назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Так у неё ужины не калорийные и обеды скромные. Мы ж все разные. Кому то лучше плотно поужинать, а кому-то позавтракать
Свідок Перемоги• 17 минут назад
Ответ дляМеняАЖтрусит
Питання було в іншому