Чу Ча• 17 июля 2013

який колір мені буде краще пасувати?

ні той ні інший ніколи не носила....скажіть який колір мен буде більше пасувати
це я )

а це плаття двох кольорів..тільки яке вибрати я незнаю...

Результат:
вже голосів: 85
45 (52.94%) 1 так
23 (27.06%) 2 ні
17 (20%) 3 свій варіант
Зоркая Зорро• 17 июля 2013
Ответ дляЧу Ча
так,це дівчина я так зрозуміла,теж моделька,на багатьох фото вона рекламує одяг
Да )) И я ее знаю )) Она с моего города-с Харькова.

автор Чу Ча • 17 июля 2013
Ответ дляСоображалочка
Повезло сестричке с Вми)
ой так..її теж матінка-природа нагородила такими губками)дуже люблю її)
автор Чу Ча • 17 июля 2013
Ответ дляiolanta88
ото парню повезло
Дерзайте!Раз деток хотите,то уже пора
дякую)Надіюсь що все що зараз в мріях,скоро стане реальністю)
автор Чу Ча • 17 июля 2013
Ответ дляЗоркая Зорро
знаю теж її,бачила пару раз
Зоркая Зорро• 17 июля 2013
Ответ дляЧу Ча
знаю теж її,бачила пару раз
Вы тоже с Харькова?
автор Чу Ча • 17 июля 2013
Ответ дляСоображалочка
Повезло сестричке с Вми)
приїжаю часто,раджу,як краще підкреслювати свою красу,щоб вульгарно не фарбувалась..а то зараз дівчата там фарбуються,що це жах просто)
автор Чу Ча • 17 июля 2013
Ответ дляЗоркая Зорро
Вы тоже с Харькова?
ні,я не з Харькова,але бувала неодноразово так,мої друзі там навчались,приїжала в гості.трошки гульбанили)))Барабашова облазили з ніг до голови)))але так за стілкьи часу там все не побачили)
Ягодка опять• 17 июля 2013
не в обиду сестре, Вы намного интереснее
Зоркая Зорро• 17 июля 2013
Ответ дляЧу Ча
У нас уже, Слава Богу, очень многие не одеваются на Барабашке ))) Уже около 5 лет, так точно, фух! ))

автор Чу Ча • 17 июля 2013
Ответ дляБожья коровка
ну вона ще в школі навчається,поки маленька,підросте,буду допомагати їй в усьому)радити,що краще а що ні
автор Чу Ча • 17 июля 2013
Ответ дляЗоркая Зорро
от я і кажу)))що років 6 тому як я там була)
Зоркая Зорро• 17 июля 2013
Ответ дляЧу Ча
Вы просто написали,что знаете тоже Аню, вот я и удивилась-от куда? )) Решила,что тоже харьковчанка ))
автор Чу Ча • 17 июля 2013
Ответ дляЗоркая Зорро
ні,ні)))Знаю з вигляду,знаю що модель,особисто не знайома
автор Чу Ча • 17 июля 2013
але нік в мене точно ніякий..ну Адміни дають))
Зоркая Зорро• 17 июля 2013
Ответ дляЧу Ча
Теперь ясно
Ширли-Мырли• 17 июля 2013
Ответ дляЧу Ча
бірюзу маю,зелений теж..думаю більше над лимоновим..я якраз приїхала з відпочинку загоріла класно,можна собі таке дозволити)
автор, это точно Ваше фото?
текст для такого красивого фото вообще не соответствует
автор Чу Ча • 17 июля 2013
Ответ дляШирли-Мырли
автор, это точно Ваше фото?
а як я маю писати ))Тепер почерк по фото має відповідати)))Пишу ,тому що я зі заходу)
Ширли-Мырли• 17 июля 2013
а вообще Автор, с Вашей внешностью, я бы такую безвкусицу не одевала
автор Чу Ча • 17 июля 2013
Ответ дляШирли-Мырли
я взагалі вже забула що таке купляти одяг самій..(