кошкомышь• 15 ноября 2016
Алименты
Девочки! Если мужчина официально работает,и ЗП 12000.Какая будет сумма алиментов на 2-х,несовершеннолетних детей?Спасибо
KaterionOK• 15 ноября 2016
При вирішенні питання суд бере до уваги: наявність інших дітей, наявність непрацездатних батьків, яких платник аліментів утримує, інші обставини (наприклад, хвороба платника аліментів). Зазвичай на двох дітей 1/3 від доходу.