Ананомчикус• 17 ноября 2016
Хто вміє трактувати сни. Зайдіть будь ласка
Доброго ранку!
Дівчата, підкажіть, що означає сон, що мені наснився. Наснилось мені, що я прийшла на кладовище до батьків батька. А там мої фотографії стоять з обох боків пам ятника дідуся. І записка, начебто до моєї мами, що переживай за свою дитину.
Просто трохи не приємного з того, що часто мої сни збуваються.
Дякую, хто відповів, або просто зайшов в тему.
Укуси меня• 17 ноября 2016
Этот сон нужно чтобы вам знающий человек в этом рассказал, а то девочки сейчас понапишут, главное о плохом сне не думать и сказать’ Куда ночь туда и сон ’ удачи вам
Ананомчикус
• 17 ноября 2016
Ответ дляУкуси меня
Дякую!
ПИПИКНУТАЯ• 17 ноября 2016
Может простудитесь. Обычно такие явные сны ни о чём не говорят, оставляя неприятный осадок. Ну. максимум, что вижу, то ближайшее время будьть внимательны к своему здоровью: отдыхайте, не перемерзайте.
Ананомчикус
• 17 ноября 2016
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
Враховуючи, що я такого стану не виходжу, то навряд. Хіба, що буде набагато серйозніше, щось. Але візьму на замітку Вашу версію.Дякую.