Дівчатка,я до вас по пораду.купила на сайті взуття syperfit ,приїхала відверта кака , але це мій прокол- скупий платить двічі (мало коштувало).Попеклась і вирішила не економити-купила Syperfit за 850грн.Продавець уступив за 700грн.Перепитала-без потертостей,жир.Відповідь-без дефектів і нюансів.
Отримую взуття і ось фото прикріплюю.Я багато хочу від б/у взуття за 700грн. чи це потертості?
Я можу розраховувати на повернення їх за рахунок пролапродавця.Це обман?
Результат:
вже голосів:
108 (67.5%)
Обман.Потертості.Повернення за рахунок покупця.
35 (21.88%)
Просять компенсацію.Їх ціна (напишу в коментарях)
17 (10.63%)
Нормально.Продавець в так уступив і вони вартують цих грошей
Ответ длянатка1982
от не вірю що в Тернополі немає секонда, я малому весною по 80-100 грн на вагу взяла, стан куди кращий вашого.
Є секонд, та я не вмію на ньому скуплятися-гублюся і знічуюся і все тут.Тепер роблю висновок,що й на кідстаф тоже не вмію скуплятися)))
Ответ дляmutan
Вас обманули насчет нюансов, возвращайте либо требуйте компенсацию
Зовите продавца сюда
Обалдеть за 700 гривен такое купить
Зовите продавца сюда
Обалдеть за 700 гривен такое купить
Щодо компенсації-вона мені знижку в так зробила 150грн.,якби не ця знижка, я б сміливіше з нею говорила,а так...
VanileFlower• 22 ноября 2016
Ответ дляharchushyn
и что ,что зныжка 150!? это всего ли ж скидка ,а не стоимость сапог! поэтому говорите смелее!! это наглость продавать в таком состоянии
Продавца прямо спрашивали о потертостях, он прямо ответил, что их нет. Считаю это обманом со стороны продавца, который является причиной возврата за счет продавца. Не зависимо от того, что было указано о возврате в объявлении - это не оттенок, нравится/нет. Это прямое несоответствие тому. что писал о них продавец
Ответ дляVanileFlower
Автор! пригласите сюда продавца!
Хотіла спочатку почути думку сторонніх людей.Зараз спробую написати їй повідомлення про повернення чи компенсацію,якщо відмовить покличу. Чи зразу кликати?
Ответ дляSne-zhina
Вряд ли она согласится вернуть то, что вам впарила за такие деньги. Сочувствую, ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ВЕЩЬ С БОЛЬШИМ НЬЮАНСОМ.

Автор,вот не понимаю зачем по 700 такое г***о покупать,честно. Я малой в этом году купила за 700 B&G термики, т.к поздно кинулась, на доставки с ин.сайтов уже времени не было, да не суперфит но новые, никем не обтоптанные и не подертые. В след. буду по скидкам вылавливать.
VanileFlower• 22 ноября 2016
Ответ дляharchushyn
зовите сразу, какая компенсация?! однозначно возврат!
Ответ дляtiana25
Я мала взуття різних марок-Це ідеальне,я навіть екко так не люблю.плюсів багато-в хтз можна ходити не лише зиму,а й весну осінь,ножка не потіє,не мерзне, НЕ ПРОМОКАЮТЬ взагалі.
Вірила,що якщо куплю не середньої ціни,а високої як в продавця,то буде без дефектів
Ответ дляВбигудях
то вона таке гімно обшарпане за 850 грн продавала?
Ага)))
Воно не гімно вже таке, якщо чесно.Загалом гарні,але оця брехня,що без потертостей.Якщо б вони були без потертостей і нюансів-то вони б вартували цих 700грн.
Ответ дляtanya-ttt
ви вже написали продавцю?
Так.її немає на сайті (((
Ответ дляharchushyn
Щодо повернення- ’вказано в оголошенні ’ і не вказано. Я не питала про повернення я не хочу 90грн.платити просто так на ТК. Купляла ж без потертостей.То продавець має оплачувати.Ні?
попробуйте договориться на возврат Укрпочтой. Это обойдется Вам дешевле.
Zhanna1982• 22 ноября 2016
Ответ дляharchushyn
Ні.не питала,та і не хочу повертати за свій рахунок.Вважаю,що продавець обманув.
За свой-не за свой счет возврат... продавец вообще может отказать в нем, так как б/у, и админы не помогут тут. Тем более продавец может сказать, что Вы их и испортили. Как докажете обратное? На почте фото делали?
А вообще, надо было сначала спросить продавца, согласна ли на возврат, а потом уже тему создавать. Какая разница, что покажет голосование, если состояние обуви не устраивает Вас лично?
Ответ дляЛизочек
Я не хочу повернення за свій рахунок.якщо б Мен і не підійшов розмір чи щось інше-то за мій,а так мене обманули.За правилами кідстафф-витрати на перевезення оплачу є продавець.
Виктория_84• 22 ноября 2016
Мкто знает, такие же сапожки, были по скидкам, они до какого максимального размера есть? На 36-37 детский еще встречаются?
Ответ дляZhanna1982
Для мене є різниця.Якщо б більшість написала,що це не суттєва потертість для взуття за 700грн,бо нові коштують 1500нрн ,а тут нормальні чоботи,а я прискіпуюся-залишила б і не підіймала питання з продавцем.
От написала би інший продавець такого взуття-що ціна адекватна для потертостеймоде б заспокоїлася