Дівчатка,я до вас по пораду.купила на сайті взуття syperfit ,приїхала відверта кака , але це мій прокол- скупий платить двічі (мало коштувало).Попеклась і вирішила не економити-купила Syperfit за 850грн.Продавець уступив за 700грн.Перепитала-без потертостей,жир.Відповідь-без дефектів і нюансів.
Отримую взуття і ось фото прикріплюю.Я багато хочу від б/у взуття за 700грн. чи це потертості?
Я можу розраховувати на повернення їх за рахунок пролапродавця.Це обман?
Результат:
вже голосів:
108 (67.5%)
Обман.Потертості.Повернення за рахунок покупця.
35 (21.88%)
Просять компенсацію.Їх ціна (напишу в коментарях)
17 (10.63%)
Нормально.Продавець в так уступив і вони вартують цих грошей
Ответ длялюба111
Я суперфиты сына продала за 300 но сразу же сказала если не подойдёт верну деньги, так как наложкой не хотел покупатель, НО я сделала больше 20 фото перед отправкой, в том числе на улице на солнце и на белом и со вспышкой , а вот как вы не увидели такое не знаю
Розумієте,я купила дешеві Syperfit і жодної претензії не висловила-протікають,замок міняли.я взяла відповідальність на себе.
Ці ж купляла дорогі,що б були БЕЗ ДЕФЕКТІВ. З дефектами не купляла б їх,ну принаймі за таку ціну
Ответ дляkrasotka31102008
я в шоке!!!!!!! я 850 прошу за новые, а тут 700 б/у
їх ціна 850грн. ,за 700 я їх вторгувала ())
Ответ дляЛизочек
попробуйте договориться на возврат Укрпочтой. Это обойдется Вам дешевле.
а возврат ща счет продавца, если он писал, что нет потертостей и даже компенсация пересылки покупателю. Если бы продавец написал о потертости, дал фото, возможно, покупатель их вообще не покупал бы
Zhanna1982• 22 ноября 2016
Ответ дляharchushyn
Для мене є різниця.Якщо б більшість написала,що це не суттєва потертість для взуття за 700грн,бо нові коштують 1500нрн ,а тут нормальні чоботи,а я прискіпуюся-залишила б і не підіймала питання з продавцем.
От написала би інший продавець такого взуття-що ціна адекватна для потертостеймоде б заспокоїлася
Вы носите эту обувь и не знаете цену на новые? Здесь же пишут, что в сезон скидок 700-800 грн
Я продавца не оправдываю, но она запросто может отказать в возврате
Ответ дляharchushyn
так мне странно что за 300 грн текли и были в ужасном состоянии, я после сезона носки продала, не текли
Ответ длялюба111
Там не сезон носки,там но сили не одне покоління та й ціна нижча)))
Продавець відписала.
Погодилася забрати взуття,хоч і написала, що це я таке з ними зробила (((
Я новые Кларксы за 800 купила. Перед этим смотрела цены на б/у, продавцы цену сложить не могут (Решила добавить, но купить двоим новые. Еще три года назад, купила в о личном состоянии ((ели открыла их, и еще куча дефектов было. Теперь зареклась б/у только в своем городе.
Ответ дляNotada
теперь ждите в гостевой (т.к. сделки не было и оценивать нечего) запись от неё... а у нее не было фото сапог сбоку?
Були,але не зблизька. Продавець,як на мене, також був здивований станом чобіт на фото. Можливо не звернув увагу.я вже здалека дивлюся,не так вже й страшно,як при фотографуванні зблизька.Можливо недодивилася вона
Ответ дляharchushyn
наступного разу (якщо буде) просіть фото на е-маіл щоб роздавитися...я от нещодавно теж у халепу скочила с сапожками для молодшої...і теж була скидка у 40 грн... а там - спереду підошва відлієлась... а на вулицю йти у чомусь треба...а майсетр запросив 160 грн за ремонт...отака економія
а все тому що в мане - дюймовочка с 20 розміром
Tanina mama• 22 ноября 2016
Девочки, подскажите - что вам мешает купить новые за 700-850 грн?
Теже самые суперфиты.
Я правда на суперфиты не смотрела, баффины весной стоили новые 20$+ вес
Теже самые суперфиты.
Ответ дляNotada
Я от тепер тоже думаю.Завтра вишлю назад, поки отримають, перерахують кошти,нові треба підібрати, поки приїдуть...А вчомув чому ходити?
Tasha.Kasya• 23 ноября 2016
Ответ дляharchushyn
Продавець відписала.