РозаФиалковна• 23 ноября 2016
meest і розмитнення
Всім доброго дня)
Якщо товар перевищує 150 євро (було задекларовано правильно), зараз посилка вже в Україні - прийшло смс, що проходить митне оформлення.
Мої якісь дії потрібні? Міст сам все оформить? Як і де оплачувати саме мито?
MarUSA.com.ua• 23 ноября 2016
оформит Росан и пришлёт смс с суммой оплаты, на почту пришлют реквизиты.
Оплатите пошлину через приват24 и в течение 3-х дней посылку отправят к вам.