буреЛОМКА• 30 ноября 2016
А у вас теж таке було?
Сьогодні подзвонили типу представники центру , по питанні, якості мобільного зв´язку .
Запитали кому належить мій номер тобто мені особисто чи комусь з родичів?
Де я проживаю область та місто і скільки повних років. Коли я відповіла ,тон змінився на не приємний і сказали що далі опитування закінчено так як вони уже опитали достатню кількість людей...
Дівчата, що чекати від такого опитування, відчуваю щось не тут...!
буреЛОМКА
• 30 ноября 2016
Ответ дляmalva08
Зачем личную информацию выдаете?А вдруг мошенники?
Та щось закрутилась, особо питань то не було, тільки мобільний номер і місто...
Тепер розумію що мабуть наробила глупості...
буреЛОМКА
• 30 ноября 2016
Ответ дляНалетчица Муся
а для чого розповідаєте інформацію про себе кому попало?
Ой, скільки сама читаю і знаю що ні ні, а тут ж...
Приємний голос, сказала що це опитування по якості зв´язку і чи подобається мені мій оператор. Ну і ті питання ,де проживаю і скільки років.