МисисПропер• 06 декабря 2016
зволожувач чіко. зайдіть у кого такий.
маю такий зволожувач як на фото, там кнопки сенсорні. почали погано працювати, тобто треба натиснути кілька разів, щоб спрацювала.
працює зволожувач 2 рік. чи у когось таке було???? куди потрібно нести його????
Рекламама• 06 декабря 2016
у нас такой третий год , пока проблем не возникало . Попробуйте обратится в службу поддержки Chicco 0 800 5 000 58