Сусановна• 16 декабря 2016
Комуналка через приват24
За послуги платила ще на початку листопада на пошті як зазвичай. Зараз через певні обставини не маю можливості вибратись, думаю гляну через приват 24,а там така сума за газ що я в шоці,є субсидія,недавно був перерахунок.минулого місяця була ще в плюсі. чи можливо що через приват 24 неправильні дані?показники за листопад не подавала. завтра буду дзвонити до них...
Сусановна
• 16 декабря 2016
Ответ дляПосле шести ни-ни
Так это возможно переплата за субсидию?
я в мінусі вже,ну хіба можливо щоб з субсидією 2000 тис грн набігло за місяць?
После шести ни-ни• 16 декабря 2016
Ответ дляСусановна
Какая там сумма к оплате? Посмотрите внимательно!!!
После шести ни-ни• 16 декабря 2016
У меня тоже в приват 24 по газу сумма 2166 грн, есть субсидия, а внизу сумма к оплате 0 грн, значит это переплата!)
Сусановна
• 16 декабря 2016
зараз близько 700 грн до оплати червоним, а минулого місяця дивилась раді інтересу було в плюсі зеленим трошки більше 1200
Тоска в носках• 16 декабря 2016
в приват24 можуть бути застарілі дані,наприклад у мене по електроенергії суму не поновлять,а по газу взагалі нуль до оплати уже з рік:-)
Сусановна
• 16 декабря 2016
Ответ дляПосле шести ни-ни
в мене тоже було 0) біля газу на квитанції галочка просто не стояла,поставила і вся сума пішла
Фиктивная• 16 декабря 2016
Автор зайдите на сайт горгаза вашего города, там будет видна вся картина, все начисления и платежи.
Сусановна
• 16 декабря 2016
Ответ дляФиктивная
в нас така система,на сайті показники вносиш, а оплата йде через приват 24 тільки онлайн. але коли вони ті показники порахують не знаю.завтра буду дзвонити
Сусановна
• 16 декабря 2016
Ответ дляФиктивная
вже бачу,потрібна реєстрація,за попередній період до реєстрації покаже інформацію по рахунку?
Сусановна
• 16 декабря 2016
а на сайті після реєстрації ті самі дані тільки навпаки те що було в плюсі стало в мінусі і навпаки...брєд
Фиктивная• 16 декабря 2016
Ответ дляСусановна
розібралась, мені нарахували по газі лишніх 230 кубів
Каждый месяц первого числа вносите показания счетчика, никаких лишних начислений у вас не будет.
Я так делаю по всем коммунальным платежам, вода, свет, газ. Никаких расхождений и непонятных начислений нет. Если не сообщать им показания, то каждый месяц они насчитывают по средним показаниям, потом приходится ходить на сверку.
ПриватБанк• 17 декабря 2016
Шановний Автор!
У Приват24 відображається заборгованість, яку надіслало підприємство на банк.
Для уточнення суми рекомендуємо звернутись до комунального підприємства.
З повагою, ПриватБанк.