Сину 2.6р, вже третій вечір не можемо почитати перед сном, він притискається до мене, дослухається до звуків, сьогодні ще й ковдрою почав накриватися, каже що боїться, що там стукає. Спить біля нас на підсунутому ліжечку.
В сусідів вже місяць як з´явився песик, на протязі дня він скавчить скучає, а хазяї приходять в 22:00, і починається, стук всім чим можна, перекочування мячиків, собачка ганяє, дикий регіт...
Син навіть вдень боїться ходити по квартирі, однокімнатній! Він не йде сам на горщик, тільки зі мною. Боїться шуму і стуку.
Як пояснювати дитині, які методи, книги, казки може????
Мама, тато поряд, всі розповіді, обнімання, нічого не діє.
Ответ дляAleksakievua
Может вам тоже питомца завести?
Спати всеодно доведеться лягати)
ksusha1155• 16 декабря 2016
сходите к ним на выходных- познакомьтесь с собачкой, узнайте кличку, ну и хозяину заодно скажите чтобы не сильно ржал... только вежливо)) дьльше сказку придумайте о собачке..
Ховея-Квартириана• 16 декабря 2016
Пойдите с ребенком типа в гости к соседям, на пару минут, и покажите что собственно происходит и какова природа страшных звуков.. Договоритесь накануне с соседями и, в очередной вечер, предложите малышу прогуляться.. Гостины обязательно сопровождайте объяснениями! Терпеливо все покажите и расскажите..
Мы так избавились от страха перфоратора, дрели, молотка, кувалды, болгарки и еще Бог там знает чего. (летом, новые соседи сверху ремонт делали, стены валяли!! и т.д. - нам даже двух лет не было - помогло, ’ремонта’ мы теперь не боимся)
Ответ дляksusha1155
Я йому весь час розповідаю за них, придумую щось, а йти якось не зручно, вони нас мало не затопили рік тому, таке знайомство було
Ответ дляБронетапок
Дякую, мабуть дійсно це вихід. Ми з ними якось невдало познайомились, вони нас ледь не щатопили, я бігала стукала їм в двері довго, потім ще пропонувала воду вечерпувати, бо вони телевізор дивились
Ответ дляМания-Величия
Но соседям тоже напомнить не помешает, что снизу маленькие дети тоже спать хотят)
Якось ми раніше не помічали того шому, а це прямо біда
Ответ дляСнатал2015
Автор, город?
В защиту животних-раз!участковому два
Та ні, там все нормально, чути що цуценя балується, воно мабуть їм стільки шкоди робить за день
Снатал2015• 16 декабря 2016
Ответ дляMaryanulka
Так мне дите жалко и животное мучаеться
Anna_skovi• 17 декабря 2016
Ответ дляMaryanulka
Спати всеодно доведеться лягати)
А как сами соседи сверху, вы с ними знакомы? Если да, то хороший вариант попросить их познакомить сына с их собакой, что бы вместе поиграли в тот же мячик. Что бы ребенок понял природу шума.
це певний період в житті дитини. моїй донечці 2,5 і декілька тижнів тому зявилась фраза ’я не боюся’. вони в такому віці розвивають різні емоції, намагаються зрозуміти світ навколо себе.
якщо ви не можете сходити до сусідів зверху, тоді на вулиці звертайте увагу дитини на маленьких собак (і на вулиці ні слова не говоріть про сусідів зверху), а дома починайте вивчати звуки, що можут зявлятись від різних дій - ложкою по тарілці, ногою по підлозі і т.д.