ПриснитсяЖЕ• 03 января 2017

Порадьте, де купити недорогі паперові форми для кексів/маффінів

Потрібні маленькі, 5-7 см. І головне не дорогі. В супермаркеті (фоззі) купила 30 шт за 65 грн. Як на мене дуже дорого. Де можна дешевше купити? На ринку і в інших найближчих супермаркетах нема(

Наперід дякую за відповіді!
Марафетчица• 03 января 2017
На Алиэкспресс. Ссылку дать?

Бабканадвоесказала• 03 января 2017
В четверг в АТБ будут, 14,95 за 100 шт.
автор ПриснитсяЖЕ • 03 января 2017
Ответ дляАмели на мели
На Алиэкспресс. Ссылку дать?
давайте! дякую!
Бабканадвоесказала• 03 января 2017
За 50 шт, простите)
Марафетчица• 03 января 2017
Ответ дляПриснитсяЖЕ
давайте! дякую!
Вот цветные, например https://ru.aliexpress.com/item/6-styles-100-pcs-cu...

Белые еще дешевле.
автор ПриснитсяЖЕ • 03 января 2017
Ответ дляБабканадвоесказала
В четверг в АТБ будут, 14,95 за 100 шт.
о, те що треба. АТБ в мене під домом, обов’язково зайду. Сподіваюсь в наш АТБ завезуть...

Дякую!
автор ПриснитсяЖЕ • 03 января 2017
Ответ дляАмели на мели

Белые еще дешевле.
дякую!!!
СССРовна• 03 января 2017
В АТБ постоянно бывают эти недорогие. То есть, то нет.
Но они нормальные по качеству, постоянно ими пользуюсь.
Марафетчица• 03 января 2017
Ответ дляПриснитсяЖЕ
дякую!!!
вот за 100 грн аж 600 штук можно взять https://ru.aliexpress.com/item/Rainbow-color-500-p...

автор ПриснитсяЖЕ • 03 января 2017
Ответ дляАмели на мели
дякую! там рейтинг 0, і 600 шт мені не треба. Попередні більше сподобалися:)
Марафетчица• 03 января 2017
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ну да, они и размером меньше. Вы еще на размер обращайте внимание.
автор ПриснитсяЖЕ • 03 января 2017
Ответ дляАмели на мели
точно. Попередні якраз такі, як мені треба.
Марафетчица• 03 января 2017
от эти еще гляньте https://ru.aliexpress.com/item/100Pcs-Paper-Cake-C...
автор ПриснитсяЖЕ • 03 января 2017
Ответ дляСССРовна
дякую! замовлю на Алі, а поки буду частіше в АТБ заходити. В нас все такою горою лежить, що ніфіга не видно. Олівці в перемішку з м’якими іграшками і кухонними аксами.
автор ПриснитсяЖЕ • 03 января 2017
Ответ дляАмели на мели
ці теж класні і потрібного розміру! дякую!
автор ПриснитсяЖЕ • 03 января 2017
Ответ дляАмели на мели
ніколи не купувала на алі, може підкажете, яку валюту краще поставити (грн? дол?) і чи є якісь нюанси? просто все заповнити і чекати відправки?
Natali Super _Kids• 03 января 2017
Я такие покупала на днях, классные! - https://www.kidstaff.com.ua/tema-20697329.html
автор ПриснитсяЖЕ • 03 января 2017
Ответ дляNatali Super _Kids
дякую! теж варіант:) симпатичні:)
Ух ты какая Я• 03 января 2017
Ответ дляПриснитсяЖЕ

Дякую!
я тоже купила на днях там по 15грн.Такие хорошенькие,зеленые.

автор ПриснитсяЖЕ • 03 января 2017
Ответ дляУх ты какая Я
дякую! треба зайти в АТБ.
Любавишна• 03 января 2017
Как выше писали АТБ или Мегамаркет.
автор ПриснитсяЖЕ • 03 января 2017
Ответ дляЛюбавишна
Как выше писали АТБ или Мегамаркет.
дякую!