ПриснитсяЖЕ• 03 января 2017
Порадьте, де купити недорогі паперові форми для кексів/маффінів
Потрібні маленькі, 5-7 см. І головне не дорогі. В супермаркеті (фоззі) купила 30 шт за 65 грн. Як на мене дуже дорого. Де можна дешевше купити? На ринку і в інших найближчих супермаркетах нема(
Наперід дякую за відповіді!
ПриснитсяЖЕ
• 03 января 2017
Ответ дляАмели на мели
На Алиэкспресс. Ссылку дать?
давайте! дякую!
Марафетчица• 03 января 2017
Ответ дляПриснитсяЖЕ
давайте! дякую!
Вот цветные, например
Белые еще дешевле.
ПриснитсяЖЕ
• 03 января 2017
Ответ дляБабканадвоесказала
В четверг в АТБ будут, 14,95 за 100 шт.
о, те що треба. АТБ в мене під домом, обов’язково зайду. Сподіваюсь в наш АТБ завезуть...
Дякую!
ПриснитсяЖЕ
• 03 января 2017
Ответ дляАмели на мели
Вот цветные, например
Белые еще дешевле.
дякую!!!
СССРовна• 03 января 2017
В АТБ постоянно бывают эти недорогие. То есть, то нет.
Но они нормальные по качеству, постоянно ими пользуюсь.
ПриснитсяЖЕ
• 03 января 2017
Ответ дляАмели на мели
вот за 100 грн аж 600 штук можно взять
дякую! там рейтинг 0, і 600 шт мені не треба. Попередні більше сподобалися:)
Марафетчица• 03 января 2017
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ну да, они и размером меньше. Вы еще на размер обращайте внимание.
ПриснитсяЖЕ
• 03 января 2017
Ответ дляАмели на мели
точно. Попередні якраз такі, як мені треба.
ПриснитсяЖЕ
• 03 января 2017
Ответ дляСССРовна
дякую! замовлю на Алі, а поки буду частіше в АТБ заходити. В нас все такою горою лежить, що ніфіга не видно. Олівці в перемішку з м’якими іграшками і кухонними аксами.
ПриснитсяЖЕ
• 03 января 2017
Ответ дляАмели на мели
от эти еще гляньте
ці теж класні і потрібного розміру! дякую!
ПриснитсяЖЕ
• 03 января 2017
Ответ дляАмели на мели
от эти еще гляньте
ніколи не купувала на алі, може підкажете, яку валюту краще поставити (грн? дол?) і чи є якісь нюанси? просто все заповнити і чекати відправки?
Natali Super _Kids• 03 января 2017
Я такие покупала на днях, классные! - https://www.kidstaff.com.ua/tema-20697329.html
ПриснитсяЖЕ
• 03 января 2017
Ответ дляNatali Super _Kids
дякую! теж варіант:) симпатичні:)
Ух ты какая Я• 03 января 2017
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Дякую!
я тоже купила на днях там по 15грн.Такие хорошенькие,зеленые.
ПриснитсяЖЕ
• 03 января 2017
Ответ дляУх ты какая Я
дякую! треба зайти в АТБ.