Рожки-да-ножки• 09 января 2017

Конфлікт не чоловіка з моїми найріднішими((

Те що мої рідні не долюблюють мого як вони кажуть "сожителя" я знала не раз висловлювалися думки що це не моя людина. З моєю мамою вони завжди друг друга підкалували , якісь маленькі не домовки були...Але на свята був кофлікт який запам´ятається( Ми привезли вечерю до батьків все було 1 день на інший принесла кума вечерю гарно сиділи поки я не зайшла тема про українську мову... Мої батьки , я ,мій син розмовляє на українській, але ми не бачимо нічого поганого в російській а ось мій чоловік стосовно яро на повищинних тонах відстоював нашу мову а ж піна рота йшла це продовжувалося до того поки папа не почав матюкатися на нього і сказав що в получеш по пиці якщо будеш в моїй хаті так себе поводити. Він затих не розмовляє... я просто боюся що у нього в голові...Як там можна не знаю ...за своїх ближніх глотку рви , а не за свій ідіотский патріотизм...короче на душі какашка. Батьки нас привезли папа навіть не ходив в квартиру... як себе вести не знаю... я просто могла на нього понадіятися що малого з садка забере..зараз буде сидіти до останього. Блін в ньому скільки злоби скільки какашки ....
Все знаю вдоль и поперек )• 09 января 2017
Вин же на вас руку пидняв,в сусидний теми?
Шо вы не захотилы купатыся.

лаМпочка• 09 января 2017
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Шо вы не захотилы купатыся.
Ви краще так не пишіть...
feelfree• 09 января 2017
Троль уже совсем притрушенный пошел.
ПоЗиТиВнАя• 09 января 2017
уже такая подобная тема была. немного видоизменили. тролль 100%
Ответ длялаМпочка
Ви краще так не пишіть...
Почему?
Вы не читали утром тему?
Что поднял на еее руку,может это она и есть?
Хорошенькая• 09 января 2017
И где же Вы так украинский учили???
Divinity• 09 января 2017
Буду училкой...говорити,розмовляти,балакати українською мовою

ТелаЧьи нежноСти• 09 января 2017
вы гоните