Ms. Откровенность• вчера в 21:54

Ну от Золоті Піски, все включено 28 тисяч за трьох

Якщо захотіти можна знайти хороші пропозиції відпочинку.
Головне бути +- готовим і з доками
Белая и пушистая• 1 час назад
Ответ дляСосиска_Втесте
Слушайте , с нашей нацией что-то не то? Я такого общения ни в одной стране не видела. На такую безобидную тему
І ці жіночки днями й ночами поляків брудом поливають .
Коментаторки , ви гірше орчих .
Знайте це .

Уси Пуси• 20 минут назад
Ответ дляКомиссия50%
Автор, берите, не сомневайтесь, мир увидите🤣
Нічого критичного за ці гроші не бачу. Хто їде на море заради моря, то не страшно. Я з цими тривогами вже стоячи, як кінь в стойлі, засинаю. Мені б було пофвг на ті умови. В Одесі під обстріли на базі з дерев´яними хатинками, звісно, краще, а ну і дорожче в тричі. У всіх вимоги і можливості різні...я 5 років не була на морі і мені б за щастя така подорож була б. Чи тим, у кого не має грошей на Сейшели і відпочивати не варто?
автор Ms. Откровенность • только что
Ответ дляУси Пуси
Ви дуже і дуже праві, мені дивно що люди цього не бачать.