Праздничный сервиз• 28 января 2017
Девочки, посоветуйте хорошего косметолога, пожалуйста
Вот и моя пора пришла( я все так же прекрасна, как и в 25 лет, но надо бы мою красоту отрегулировать :-)))
У кого есть контакты проверенного косметолога, который может сделать либо ботокс, либо ещё что нибудь, чтобы я не старела?
Magic_Apple• 28 января 2017
ботокс колоти можна в останню чергу. зараз багато є процедур які і дешевші і не паралізують обличчя. Бо якщо ви в курсі то ботокс саме паралізує нерви зарахунок чого добивається необхідного ефекту.
я пройшла процедури Плазмоліфтингу - мені дуже сподобалося. Також колола в зморшки гіалуронову кислоту. До Ботокса ще точно далеко)
Мені 28, після похудання на 17 кг обличчя потрібно було спасати. Головне в цьому толковий спеціаліст. Була багато в кого, досвід маю колосальний.Якщо в когось будуть питання - звертайтеся.
зараз обслуговуюся тут:
Киев_Елена• 22 марта 2017
Ответ дляjenki
есть хорошая, напишу в личку
и мне пожалуйста контакты косметолога напишите в личку....