Бабульция• 22 февраля 2017

Температура Средиземного моря в Турции в конце мая/начале июня.

Добрый день. Подскажите, пожалуйста температуру Средиземного моря в конце мая/начале июня? Где теплее море в это время: Белек, Сиде или Аналья? Особенно интересует мнение реальных практиков: тех, кто отдыхал в разных регионах именно в этот период конце мая/начало июня. Сами неоднокрастно отдыхали в Турции, но в середине июля, в конце августа, начале/середине сентября. Спасибо за информацию.
Інна26• 22 февраля 2017
Я не розглядаю віп і лакшері. Таке щось серенднє. TT Pegasos в Сіде чи Аланьї, Otium eco club, щось такого типу. Буду вже перед вильотом дивитись, що вийде.
автор Бабульция • 22 февраля 2017
Ответ дляІнна26
З дітьми краще в Аланії із TТ: Hotel Pegasos Royal. А із Отіумів: Севен Сіс на першій лінії. Але, звичайно, все має свою ціну. Зараз по РБ ціни и долар не низькі зовсім. :(
автор Бабульция • 22 февраля 2017
Ответ дляІнна26
Та я сама лішері і віп не розглядаю. Хоча б середню п´ятірку.
автор Бабульция • 22 февраля 2017
Ответ дляІнна26
Вибачте, лакшері не розглядаю.
Інна26• 22 февраля 2017
Ответ дляБабульция
Може щось зміниться ще. Я надіюсь на краще)
автор Бабульция • 22 февраля 2017
Ответ дляІнна26
Я думаю, что Туреччина дуже привабливими цінами не порадує цього року українців. Відкритий російський ринок. Але, звісно, дуже б хотілося гарних цін. :)