Avanturistka• 28 марта 2017
Терміново! порадьте толкового (може приватного) торакального хірурга чи пульмон.
м.Київ
Шукаю лікаря мамі. Потрібний толковий торакальний хірург , пульмонолог.
була в одного, призначив операцію. хочемо почути думку інших 1-2 лікарів.
дякую.
Ответ дляLor111etta
Ми оперувались в інституті раку.
Чудові там хірурги в торакальному
можливо маєте контакти лікаря?
Lor111etta• 28 марта 2017
Ні.ми зразу йшли в стаціонар,як і багато інших,чекали свого лікаря біля кабінету.
Треба мати дані кт і аналізи.
До Висоцького,Кондрацького,Борисюка можна спокійно попасти з 8 ранку,після п*ятихвилинки
Треба мати дані кт і аналізи.