Скорая помощь• 01 апреля 2017

Мами маленьких школярок, порадьте. Що купити дівчинці на уроки фізкультури

Ідемо в перший клас. Що купити краще. Спорт костюм в на є . Трійка. Кофта на молнії, трикотажна футболка з довгим рукавом и штани. Думала докупити ще туди з коротким рукавом футболку. Вчителька вчора на зборах сказала щось просте дітям купити, дівчатам можна лосини і довгу футболку. Лосини практично і зручніше буде? Про взуття не казала нічого. Що краще кросівки чи кеди?
]Mrs.Сексуальность[• 01 апреля 2017
спорт костюм нужен только для физ-ры на улице весной и осенью.В спортзале нужны лосины и футболка/реглан -у нас даже зимой в спортзале тепло!
Стрекозей• 01 апреля 2017
кеды конечно, если есть спорт,костюм, то зачем лосины.
УлыбАчка• 01 апреля 2017
Краще на липучках, чтобы ребенок сам легко переобувался
Помилуйте мадам• 01 апреля 2017
У нас носить костюм взимку, коли жарко - велосипедки +футболка.
Взуття - носить кеди, можна й кросівки
УлыбАчка• 01 апреля 2017
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
А у нас очень холодно. Так что это все индивидуально
]Mrs.Сексуальность[• 01 апреля 2017
из обуви-у нас кроссы на липах.т.к. в день физ-ры допускается обуть их на сменку....кеды ....тяжеловато отсидеть в них 5уроков..но это только мое мнение....
автор Скорая помощь • 01 апреля 2017
Ответ дляУлыбАчка
Це зрозуміло.
автор Скорая помощь • 01 апреля 2017
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
У нас теж тепло, то я і сумніваюся на рахунок костюму.
Поросенка• 01 апреля 2017
Из обуви легкие кроссовки на липучках. В зале брючки от спортивного костюма и футболка, если на улице, то сверху кофту от того же спортивного костюма. Я не сторонница большого кол-ва одежды у детей.
Каменная Фрося• 01 апреля 2017
Обувь для зала обычно просят покупать с белой подошвой, что бы на полу в спортзале не оставались полоски от темной подошвы. Мы купили зетпол на липучке, форма лежит в классе в спецсумке
Смешнюча• 01 апреля 2017
У нас в спортзалі ніколи не жарко, а дочка ще 2 група підготовча. На вулиці дуже рідко фізкультура, тому вистачало спортивних штанів і футболки з довгим або коротким рукавом, кеди або кросівки на липучках з білою або світлою підошвою, чорна підошва залишає сліди на підлозі залу. Спортивні штани бажано звичайні бавовняні.
Смешнюча• 01 апреля 2017
Ще були колись один рік кеди на гумці без шнурків, теж було зручно.
Обращеница• 01 апреля 2017
у моей 2 комплекта - на тепло - футболка и трикотажные капри (они там регулируются- выше и ниже колен), на холод - костюм-тройка хлопковый, без начеса. из обуви -пока остановились на тряпичных мокасинах - дочка сказала, ей в них удобнее, правда кроссовки мы брали не фирменные , а простые -сказала -ей в них неудобно...