Дівчата, допоможіть, хто розбирається) Ви бронювали відпочинок без букінг юа? Мене цікавить Болгарія, хочу промоніторити ціни, не розумію чи там вказана ціна з дорогою и без?
чи може хтось порекомендує відпочинок в Болгарії для 2 дорослих і дитини 4 роки...
Ответ дляГубки-уточкой
ок, тоді де можна реально глянути ціни на відпочинок в Болгарії??? дорога чим і звідки?
дорога або переліт, або автобус або власне авто. Автобус найдешевше, але найважче. ціни в районі 50-60 евро з людини туди-назад, їздять майже кожен день з кожного обласного центру.