Кручу хвости• 20 июня в 12:42

Дівчата, скільки зараз Туреччина 1+1 на 7 повноцінних днів?

Агент запитує, який бюджет ( дорослий і дитина 6 років). А я після 2022 року тільки в Болгарії була. По цінам не орієнтуюся. Шукаю стандарт: 4-5*, з харчуванням, виліт з Кишинева.

До речі, одразу друге питання. А як до Кишинева добратися з Києва? Це також турагент може підібрати? І як спланувати, аби не запізнитися.
КвартираЧья• 20 июня в 12:43
А гугл нащо?)

автор Кручу хвости • 20 июня в 12:44
Ответ дляКвартираЧья
А гугл нащо?)
Там якісь фантастичні тури по 50 тис грн
ЛісАпетная• 20 июня в 12:45
Ответ дляКручу хвости
За 50 мы едем
Почему фантастично ?
АнтиТроль• 20 июня в 12:46
Ответ дляКручу хвости
Так читайте отзывы про эти отели или конкретно свои требования оглашайте я всегда пишу что мне важно , в что нет и турагентство всегда хорошие отели подбирает
Сяду на шию, дорого!• 20 июня в 12:46
Ответ дляЛісАпетная
За 50 мы едем
Почему фантастично ?
Только ж вы наверное бронировали сильно заранее
вентиляторная• 20 июня в 12:46
Що вам тут скажуть. Більшість або не в Україні,або переселенці,або без грошей останній йух без солі досмоктують. Які ще Турція. Гугліть або чат жпт. А то з жиру біситесь з тими Турціями
Сяду на шию, дорого!• 20 июня в 12:47
Ориентируйтесь на 75.000, но быть и намного дороже. Плюс дорога до Кишинева
КвартираЧья• 20 июня в 12:47
Ответ дляКручу хвости
Чого фантастичні. Є й такі
Сливочная пенка• 20 июня в 12:48
Ответ длявентиляторная
не фантазируйте.украинцы не плохо живут и строятся и ремонты и за границу катаются по морям или вы не видите какие тачки на улицах

автор Кручу хвости • 20 июня в 12:54
Ответ дляСливочная пенка
Маня привіт, ти в суботу теж працюєш?
автор Кручу хвости • 20 июня в 12:55
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А скільки ще дорога до Кишинева на двох?
Просто звязда• 20 июня в 13:01
Ответ дляКручу хвости
Гугл в помощь. Как будто с глухого аула. Ну честное слово
Сусідка зверху• 20 июня в 14:08
Приценитесь на отпуск юа
Мы взяли тур на двоих взрослых из Польши на две недели 200000 вышло
Телячі ніжноСті• 20 июня в 17:23
Я за 82 тысячи летала втроём на 9 ночей из Кишинева в обычный отель в Алании, трансфер до аэропорта с фирмой Галтранс
Турагенція Tourdream• 20 июня в 18:08
Автор, вартість буде залежати від дат вильоту. Зараз, на червень, ще може бути дешевше, липень дорожче, серпень зазвичай найвищі ціни. Хоча у кінці місяця, як правило може бути зниження.

Ось, наприклад, на наступний тиждень, непогані готелі
Dizalya Palm Garden Hotel 5*
Туреччина, Аланія
26 червня (7 ночей + 1)
✈️ RMO 00:55 → AYT 03:05
04 липня
✈️ AYT 04:05 → RMO 06:15
Standard Room (один дорослий + одна дитина)
Ультра все включено
66342 грн

Seaphoria Beach Resort 5*
Туреччина, Аланія
01 липня (7 ночей + 1)
✈️ RMO 00:10 → AYT 02:25
09 липня
✈️ AYT 03:25 → RMO 05:40
Standard Room Land View (один дорослий + одна дитина)
Ультра все включено
66 132 грн

Доїзд до Кишиніву звичайно рахується окремо.
Якщо Ваш агент займається, то зможе допомогти (ми своїм туристам зазвичай бронюємо доїзд до аэропорта по їх бажанню).
Це може бути рейсовий автобус, по вартості від 1500 грн за людину у один бік, може бути мікроавтобус, різного класу комфорту, від 3500-4000 грн.
Є також потяг Київ - Кишинів, який зараз вже починає ходити кожного дня, але він не дуже зручний по часу, якщо виліт нічний
Також є автобуси зі спальними місцями, але у них теж час приїзду до аеропорту далеко не під кожен виліт підійде, плюс - на них зараз важко купити квитки, розкупають дуже заздалегідь.
автор Кручу хвости • 20 июня в 19:27
Ответ дляТурагенція Tourdream

Dizalya Palm Garden Hotel 5*
Туреччина, Аланія
26 червня (7 ночей + 1)
✈️ RMO 00:55 → AYT 03:05
04 липня
✈️ AYT 04:05 → RMO 06:15
Ультра все включено
66342 грн

Seaphoria Beach Resort 5*
Туреччина, Аланія
01 липня (7 ночей + 1)
✈️ RMO 00:10 → AYT 02:25
09 липня
✈️ AYT 03:25 → RMO 05:40
Ультра все включено
66 132 грн

Дякую
НичеНипанимаю• 23 июня в 11:50
Ответ дляКручу хвости
У додатку Укрзалізниці є інформація. Щодня тепер ходить потяг Київ-Кишинів. Пишуть, що їде понад 17 годин. Вартість плацкарту 2700+, купе 3800+ з людини в один бік.