Ответ дляpollyteika
Чому ви вирішили, що я маю бажання знайомитись з якимось анонімом?
всі ці форуми тримаються за рахунок галасливих тем і розборок, не звертайте уваги)) правда потім тут багатьом буде сумно без с..чу, а це невигідно форуму)) для того ботів і тримають) у нас люди люблять вт бруді покопирсатись(( їх не цікавить тихе і спокійне життя, у них немає хоббі, хіба що рибалка, з витікаючими.. ))
і не лише кідстафи тримають ботів, форуми новобудов, де забудовники намагаються створити ’картинку’ для покупців, влада, яка тримає цілий штат, які де тільки не втирають.. все це так жорстко до того ж пов´язано, що інколи тошно, коли розумієш в чому живеш і бачиш, як 90% електорату це з радістю ковтає..