Статус Ква• 11 мая 2017
Хто справді порадить? Парти-растішки! Mealux, Goodwin...
Знаю, що тем є досить багато схожих, та все ж для мене замало інформації. Дівчатка, особливо цікавить в кого в діток є гудвін (бюджетні варіанти), до прикладу така як вона в користуванні? ЧИ справді Меалюкс такі хороші? Зупинилася на такому варіанті меалюкс але для нас на даний момент це відчутна сума, хоча й не непідйомна... Просто мучить запитання чи дійсно меалюкс такі хороші? В мене дитині 4 роки і хочеться, щоб парта прослужила роки... Також задивляюся на Гудвін... Хто може дати реальні відгуки?
Юлия Парфененко• 11 мая 2017
У нас и стул и парта. Приобрели 2 месяца назад. Сыну 5 лет. Пока довольна на все 100.
пу_пугренчик• 11 мая 2017
Стул и парта Меалюкс, не бюджет у двоих детей - сыну перед 1 классом брали, через месяц взяла и младшей дочери (4г), т.к она сидеть ему не дала. Дочери брала б/у на ОЛХ в идеале - очень довольна и тем и тем.
Брынза• 11 мая 2017
мой осознанный выбор: обычный стол и необычный стул.
стул стокке трип трап.
рекомендую!
стул стокке трип трап.
рекомендую!
Статус Ква
• 11 мая 2017
Ответ дляпу_пугренчик
можна фото які у вас набори?
Статус Ква
• 11 мая 2017
Ответ дляЮлия Парфененко
Цікавить фото, можете показати який у вас набір?? Картинку, маю на увазі)
Статус Ква
• 11 мая 2017
Ответ дляпу_пугренчик
у дочери
у сына
Клас!!! Дуже хороші набори! Дякую
Здравствуйте!
Меалюкс очень высокого качества парты и кресла. Если Вы в Киеве, то приезжайте и оцените качество мебели в магазине на Попудренко 7-а. Есть реальные фото комплектов, вот к примеру БД-04 ХЛ. Это одна из самых популярных моделей. Но есть варианты и более бюджетные: