Цветочница• 21 мая 2017
Відходить карта пам´яті на телефоні, в кого було...
Телефон самсунг, постійно відходить, не можу нормально користуваться телефоном. Хто стикався з такою проблемою, допоможіть будь ласка!!!
Ще питання, якщо телефон куплений в Києві а живу в іншій області, телефон ще на гарантії, потрібно везти де купляла чи можна в будь який сервісний центр? Дякую
Без Баяна• 21 мая 2017
У меня на новом телефоне ’ Блэквиар омега про’ отходила сим карта постоянно, отдала в сервис по гарантии, вернули-больше не отходит