Капуста Маша• 24 мая 2017
Як вчинити з не вихованими дітьми?
Ситуація з моїми дітьми:Є дівчинка сусідска яка може все взяти навіть з кармана, поломати іграшку навмисно ,і потім наче все нормально дружити .
Наглі і не виховані діти , бидлота .Я сьогодні не витерпіла і розповіла її мамі .
Гризе совість бо не приємно , але як таке терпіти?
Мама вибачалась , але не факт що не повториться тасама історія.
Злюка-закусюка• 24 мая 2017
Ой, а я знаю одну сім’ю, дітки наче й нічого, а мати... Для неїі інші діти ’бидлота’, як граються разом з її дітьми, то очей не зводить, сидить пасе, щоб ніхто нічого не зачіпав, іграшок не брав. Не приведи господи щось зламається - її діти не признаються, щоб не отримати від скаженої мамки люлєй, на інших звертають... Ми б до неї своїх і не пускали, але ж дітки просяться. Їм не поясниш, що така людина...
Капуста Маша
• 24 мая 2017
Да, але ми живем в часному секторі і всі сусідскі діти разом гуляють .Побачить цукерку в кармані може видерти:)
Злюка-закусюка• 24 мая 2017
Ответ дляДобра всем!
Поробіть їм!
Пенять на зеркало• 24 мая 2017
Ответ дляДобра всем!
Приватному секторі.
4есотка• 24 мая 2017
Ответ дляЗлюка-закусюка
Поробіть їм!
Боюсь, что автор, в силу своего воспитания, именно так и поступит.
Капуста Маша
• 24 мая 2017
Всмислі , бидлота :)я.
Це нормально ломати іграшки навмисно , лізти нагло в кишеню?
Багато з ким мої діти граються , але не всі такі наглі .
Дадосвидания• 24 мая 2017
Ответ дляДобра всем!
Всмислі , бидлота :)я.
Діти- продовження своїх батьків, тому всі питання до мами дівчинки. Скоріше за все, дитині в родині не вистачає уваги і любові
Капуста Маша
• 24 мая 2017
Моє виховання таке ,що якщо пригостили цукеркою ,то це не означає забрати всі .
Та мама вибачилася. Яка то бидлота? Бидлота матом криє.
Скільки років тій дівчинці? Може вік, а може трохи відхилення.
У мого сина СДВГ, він не ламав чужі іграшки, не забирав цукерки, але теж думали, що невихований.
Автор, або обмежте спілкування, або корегуйте поведінку дівчинки по ситуаціі.
Влітку до нас приходили 2 діток з сусідньоі вулиці, по пів дня бували. Мені було нормально, типу домашнього дитсадка моім дітям, то теж всяке бувало, але ж я розумію, що це діти і ім треба багато пояснювати.
Було, що сильно втомлювали, то казала, щоб йшли додому і приходили іншого дня.
Капуста Маша
• 24 мая 2017
Ответ дляVoblochka-26
Разговаривайте с мамой, когда Вам припекает
Сьогодні вперше сказала , бо важаю що мама повинна виховувати діток .
АнтиТанкист• 24 мая 2017
Ответ для4есотка
Читая это всё понимаю, что ’бидлота’ именно вы.
поддерживаю 100%, даже по стилю написания, этот ’быдлотский’ суржик
Капуста Маша
• 24 мая 2017
Дівчинці 8 років. Чесно кажучи я не дуже вже і серджусь , але обідно що я то своїм завжди кажу не ображати інших .Без дозволу брати речі інших , а тимбільше видирати .Ну не вихованість це .
Ответ дляДобра всем!
Така поведінка у 8 років неприпустима. Я думала 3.
Або у дівчинки психічні відхилення, або психологічне напруження, внутрішня агресія, що так проявляється. Вона ж і до школи ходить, вже має знати норми поведінки.
Якщо мама йде на контакт, поговоріть по-доброму, може треба звернутися до психолога чи невролога для початку. Буває, що люди в селах і не знають куди звернутися. Оточуючі посміятися можуть, а щоб допомогти чимось, то ні.
КинДза• 24 мая 2017
Ответ дляДобра всем!
В 8 лет выдирает с рук игрушки?
я думала таким только дети 2-3 лет занимаются
Ситечко для мыслей• 24 мая 2017
Ответ дляДобра всем!
Невихованість, невихований. Разом пишеться.
Капуста Маша
• 24 мая 2017
Нічого мені вже відійшло .Дівчинка психічно наче здорова , але така поведінка в неї.Важаю що в цьому винні батьки .Бо зараз не в моді бути вічливим , культурним .
Що до мого суржику , то вибачте ,пишу як вмію ,коли б частіше чула чисту українську ,то і мова була краща .
Капуста Маша
• 24 мая 2017
Ответ дляСитечко для мыслей
Дякую , і прошу вибачення.